fbpx

"Прикарпатенерготрейд" починає працювати з цифровими паспортами клієнтів

Суспільство 10:55, 04.06, 2021

Україна стала першою державою світу, в якій цифрові паспорти у смартфоні стали повним юридичним аналогом звичайних документів. Вже з 23 серпня цього року кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії.

«Прикарпатенерготрейд» не залишається осторонь такої події і став першим у країні серед постачальників енергоресурсів та комунальних послуг, хто у партнерстві з “Дією” запрацював з е-паспортами на рівні зі звичайними. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

З 1 червня в Івано-Франківському центрі обслуговування компанії (ЦОК) приймають цифрові копії паспорта та ІПН з мобільного застосунку “Дія”. Для цього потрібно відсканувати QR-код, який надасть фахівець з обслуговування клієнтів, сканером у застосунку та підтвердити запит на передання копій цифрових документів. Зауважимо, що така можливість доступна лише власникам пластикових паспортів у формі ID-картки.

Наразі чимало послуг електропостачання вимагають від клієнтів копію паспорта та ІПН. Це укладання та переукладання договору на постачання, оформлення заяв на зміну чи доповнення даних, реєстрація пільг та інші. Тож тепер клієнти Івано-Франківського ЦОКу, які мають паспорт у формі ID-картки і встановлений застосунок “Дія”, можуть відмовитись від паперових копій на користь цифрових.

Це пілотний ЦОК, на якому “Прикарпатенерготрейд” хоче налагодити процес, щоб з 23 серпня усі відділення компанії вільно працювали з цифровими документами відповідно до державного законодавства.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: