fbpx

Принтер для чеків: практичні рекомендації для вдалого вибору

Суспільство 10:48, 03.06, 2020

Перехід на обов’язкове застосування контрольно-касових машин змусив багатьох підприємців терміново закупити і встановити відповідне обладнання в торгових точках і на розрахункових вузлах. Крім POS-терміналів, до переліку необхідних пристроїв входять принтери для чеків. Їхнє завдання — вивести на папір відомості про придбані товари і суму покупки. Якщо ви збираєтеся облаштувати торговий зал друкарським обладнанням і вибираєте принтер для чеків, зазирніть на сайт НВО «Риф» https://shop.reef.ua/printery-chekov.html, де представлено продукцію відомих світових виробників.

Класифікація в залежності від способу друку

  • Матричні принтери — першовідкривачі в світі друку, котрі повільно поступаються місцем більш швидким і зручним зразкам. У числі переваг матричних пристроїв — доступна вартість, тривалий термін служби і прийнятна якість. Серед недоліків відзначають гучну роботу і порівняно нижчу роздільну здатність друку, внаслідок чого текст здається злегка розмитим.
  • Струменеві моделі. Друк здійснюється із застосуванням картриджа, заповненого фарбою. Головна перевага таких принтерів — реалізація опції кольорового друку. За іншими параметрами струменеві пристрої програють більш сучасним термопринтерам.
  • Термопринтери. Використовують папір з нанесеним шаром термочутливого складу. Вплив на його поверхню нагрітої друкувальної головки залишає на білому тлі чіткий темний відтінок. У числі переваг моделей — мінімальні витрати на обслуговування, прийнятна вартість, можливість простої заміни паперу. Обмеження щодо застосування пристроїв можуть бути пов’язані зі швидким вигорянням надрукованого тексту під впливом УФ-випромінювання.

До окремої групи принтерів для друку чеків віднесено комбіновані пристрої. У них реалізовано відразу два способи друку: один — для чеків, другий — для роздруківки товарно-розрахункового документа.

Способи підключення принтера

Аби новий пристрій вписався в обрану раніше модель POS-терміналів, під час купівлі слід уточнити можливість його підключення.

  • Практично всі моделі оснащено універсальним USB-портом. Таке рішення оптимальне для друкованих пристроїв, котрі планують розмістити поруч з терміналом.
  • Принтери з роз’ємом RS-232 підійдуть для точок розрахунку, де каса і друкувальний вузол розташовані на відстані до 10 м.
  • LAN-інтерфейс дозволить підключити до терміналу один або кілька друкувальних вузлів, розташованих у різних кінцях просторого залу.

Додатковий RJ-інтерфейс буде корисним, якщо до принтера необхідно підключити допоміжне обладнання: грошовий ящик, дзвінок для виклику персоналу та іншу техніку.

Чому не варто економити на купівлі

Співробітники інтернет-крамниці маркувального обладнання https://shop.reef.ua/ радять не економити на елементах розрахункових вузлів. Прагнення придбати дешевий принтер може призвести до цілої низки небажаних наслідків:

  • претензії покупців і замовників через нечитабельність чеків;
  • нарікання з боку фіскальних органів з приводу правильності організації розрахунків;
  • неякісне обладнання може регулярно виходити з ладу, змушуючи керівництво припиняти роботу торгової точки;
  • принтер сумнівного походження може спричинити конфлікт обладнання в складі POS-терміналу.

Купувати принтер необхідно тільки у перевіреного постачальника, керуючись професійними рекомендаціями консультантів. Великий асортимент виробів високої якості представлено в інтернет-магазині «Риф». Справний принтер з відмінною якістю друку — додатковий плюс до репутації підприємства і мінімум проблем з контрольними органами.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: