fbpx

Приватний університет Франківська пропонує безкоштовне навчання випускникам із високими балами ЗНО

Суспільство 12:34, 03.07, 2019

В Університеті Короля Данила безкоштовно можуть навчатися ті абітурієнти, які отримали на ЗНО 180-200 балів. Для абітурієнтів, які отримали 160-180 балів, університет надає 50% знижку на навчання.

Університет Короля Данила – приватний заклад вищої освіти. Тут немає державного замовлення. Натомість УКД пропонує деяким студентам повністю безкоштовне навчання.

Програма безкоштовного навчання для абітурієнтів з високими результатами зовнішнього незалежного оцінювання реалізується завдяки бажанню ректора університету фінансувати навчання перспективних та амбітних студентів.

«Я не дивлюся на малозабезпеченість, а лише на те, що у дитини є в голові. Мені потрібно мінімум від 160 балів в сертифікаті ЗНО», – зазначив ректор університету Андрій Луцький.

Протягом останніх років можливість безкоштовного навчання в УКД отримали 129 студентів.

Програма розроблена таким чином, щоб студенти не втрачали мотивації впродовж навчання. Їм необхідно успішно складати кожну наступну сесію і брати активну участь в організації заходів та проектів університету, щоб підтверджувати своє право на безкоштовне навчання.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: