fbpx

Призупиняти роботу всіх закладів під час повітряної тривоги – рішення Ради оборони області

Суспільство 20:20, 01.08, 2022

Минулого тижня відбулося засідання Ради оборони області, на якому прийняли низку важливих рішень, зокрема йдеться про обов’язкове призупинення роботи всіх закладів і установ під час повітряної тривоги.  

Про що саме йдеться, розповів голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков.

За словами Глушкова, не всі громадяни реагують на сигнал повітряної тривоги. Тому й винесли на розгляд питання про припинення роботи всіх закладів.

Рада оборони області прийняла рішення, щоби голови громад та голови військових адміністрацій області, поліція, військові проводили роз’яснювальну роботу серед підприємців та решти людей про те, яким чином обов’язково діяти, коли надходить сигнал повітряної тривоги.

“У зв’язку з останніми подіями у Вінниці, в Кременчуці Рада оборони області прийняла рішення, за яким керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, в т. ч. навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, організаторам масових заходів в області при оголошенні повітряної тривоги забезпечити призупинення роботи, призупинити роботу транспортних засобів і влаштувати евакуацію працівників, відвідувачів, клієнтів, учасників заходів в укриття”, – деталізував Глушков.

До порушників буде вживати заходів поліція.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: