fbpx

П’ять ОТГ Івано-Франківщини переймають досвід польських добровільних пожежних команд

Суспільство 10:53, 23.08, 2019

У Матеївецькій ОТГ стартувала сесія з розробки планів безпеки для спеціалістів з ОТГ Івано-Франківщини в рамках ініціативи «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України», організована Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У проєкті беруть участь п’ять прикарпатських громад – Матеївецька, Рожнівська, Старобогородчанська, Ланчинська та Космацька. В рамках триденного навчання на базі Матеївецької ОТГ проходять робочі наради та обговорення попередньо напрацьованих представниками ОТГ матеріалів, відбувається оцінка характеристики та дискусія щодо розробки стратегії та плану безпеки для кожної з ОТГ.

Ініціатива має на меті допомогти громадам у розробці планів безпеки та спростити з допомогою експертів і практиків запуск роботи добровільної пожежної команди у кожній з п’яти обраних громад. Супровід ОТГ в рамках реалізації ініціативи здійснюють генерал пожежної служби у відставці Марек Ковальські, який є координатором проєкту, а також двоє експертів Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща разом з представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

У відкритті сесії взяв участь директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк. На його переконання, забезпечення безпеки в громаді є одним з ключових факторів для успішного розвитку ОТГ у багатьох напрямках.

Протягом 21-23 серпня ментори проєкту відвідають кожну з відібраних громад з метою оцінки можливостей впровадження розробленого плану безпеки та запуску роботи добровільної пожежної команди.

Нагадаємо, кількома місяцями раніше представники громад-учасниць цієї безпекової ініціативи відвідали польських колег та вивчили їх досвід в організації безпеки, а також добровільні пожежні дружини цих громад пройшли практичні навчання під керівництвом фахівців Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

П’ять ОТГ Івано-Франківщини переймають досвід польських добровільних пожежних команд 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: