fbpx

Рада встановила межі Рогатина відповідно до генплану міста

Суспільство 16:41, 16.12, 2020
НА ФОТО: фото: rogatyn.info

Верховна Рада України на сьогоднішньому засіданні прийняла в цілому 11 проєктів постанов про зміну і встановлення меж низки українських міст.

Серед них – прикарпатське місто Рогатин.

Як зазначено в пояснювальній записці до проєкту постанови “Про встановлення меж міста Рогатина Івано-Франківського району Івано-Франківської області”, встановлення меж сприятиме розвитку населеного пункту.

Рада встановила межі Рогатина відповідно до генплану міста 1
фото: rogatyn.info

Досі межі міста Рогатин Івано-Франківського району Івано-Франківської області не були встановлені та юридично закріплені, що заважало створенню повноцінного життєвого середовища та сприятливих умов територіального розвитку міста, забезпеченню ефективного використання потенціалу із збереженням природних ландшафтів та історико-культурної цінності з урахуванням інтересів власників земельних ділянок та землекористувачів.

Проєкт акта розроблено відповідно до проєкту землеустрою, розробленого ДП «Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» з урахуванням генерального плану міста. Геплан Рогатина був затверджений 11.06.2015 та отримав позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22.06.2017 № 589-17.

Цим проектом передбачено встановити межі міста Рогатина Івано-Франківського району Івано-Франківської області загальною площею  1129,44 гектара.

Встановлення території міста пропонується провести за рахунок земель сільськогосподарського призначення, житлової та громадської забудови, лісогосподарського призначення, земель водного фонду, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення.

Рада встановила межі Рогатина відповідно до генплану міста 2
фото: rogatyn.info

Встановлення межі міста Рогатин дозволить наблизитись до вирішення основних задач соціально-економічного розвитку міста, зазначено у “Прогнозі впливу реалізації” постанови. Відтак розшириться база оподаткування, що сприятиме додатковим надходженням до місцевого бюджету від плати за землю та інших податків. Окрім того, це дозволить забезпечити рівномірний та комплексний розвиток територій, оскільки території із спірною компетенцією будуть відсутні. А також сприятиме житловій та інфраструкутурній розбудові міста.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: