fbpx

Ребрендинг від ЛУН: що потрібно знати

Суспільство 11:33, 04.03, 2020

Компанія ЛУН, що спеціалізується на просуванні сервісів пошуку нерухомості як в Україні, так і за її кордоном, змінює назву свого всеукраїнського сервісу, який відтепер перейде під бренд Flatfy.

Раніше подібним брендом компанія користувалася за кордоном. Що ж стосується бренду ЛУН, то з його допомогою можна буде здійснювати пошук по новобудовах. Усі ж пошуки на ринку «вторинки» можна буде здійснювати на сайті flatfy.ua.

Ребрендинг від ЛУН: що потрібно знати 1

Чому з’явилися два бренди?

Є одразу три головних приводи, внаслідок яких компанія ухвалила подібне рішення:

1. Більшість розглядає бренд ЛУН як пов’язаний із новобудовами. До того ж, впродовж 8 років поспіль усю свою активність, враховуючи телерекламу, компанія спрямовувала винятково на цю тему. Разом з тим, «вторинку» шукають більше людей, внаслідок чого виникла нестиковка між рекламною активністю і користуванням сервісом.

2. Впливає на бренд і те, що контент «вторинки», що агрегується на ЛУН, не завжди має хорошу якість.

3. Вже працює iOS-додаток Bird, за допомогою якого можна оформити оренду квартири у Києві. Додаток має хороший рейтинг і багато завантажень, лідируючи у відповідній категорії. Тож продукти вирішили розвивати під різними брендами.

Зміни, які відбудуться

Компанія не буде поступово змінювати бренд ЛУН – він залишиться для таких тем, як новобудови та урбаністика. Ребрендинг вплине на реструктурування компанії, внаслідок чого Flatfy стане окремим бізнес-підрозділом.

Причому функціональність сервісів ніяк не позначиться на запуску Flatfy. На домені flatfy.ua працює сервіс Flatfy, а сервіс пошуку новобудов ЛУН тепер буде за адресою lun.ua.

Вплив ребрендингу на бізнес

Компанія вважає, що поділ сервісу на два різних бренди (новобудови та «вторинка») позитивно позначиться на бізнесі. Тут намагаються уникнути негативного ефекту на SEO-трафік від такого розмежування.

Вихід на зарубіжні ринки

Компанія ЛУН успішно працює у Росії, Казахстані, Білорусі, Польщі, Угорщині, Румунії, Чехії та багатьох інших країнах.

Тестовим майданчиком свого часу обрали Польщу. Тут важливу роль відіграли географічна близькість та більш-менш зрозуміла мова наповнення сайту. Сайт писався з нуля, щоб його запустили за кордоном.

У 2016 році усі закордонні проєкти компанії об’єдналися під брендом Flatfy. В розвиток закордонного бренду вкладають значні кошти. Ціни на житло на сервісі – досить різноманітні, і кожен зможе знайти для себе прийнятні варіанти.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: