fbpx

Релоковане підприємство долучилось до створення реабілітаційного центру у Калуші

Суспільство 11:45, 19.10, 2023

У Калуші реконструюють приміщення колишньої водонапірної станції «Хотінь» під реабілітаційний центр для ветеранів «4.5.0. Прикарпаття».

“Коли філія компанії «МКМ Найнекс» запропонувла 100 тисяч гривень на розвиток громади, то сумнівів не було: найнеобхідніше і найперше – допомога у будівництві реабілітаційного центру. Тому і рекомендував благодійникам звернутися до ініціаторів проєкту”, – повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Справу полеглого воїна Олега Перегуди – створення реабілітаційного центру в Калуші – реалізує його дружина Василина Перегуда з рідними та побратимами. Територію площею 2,5 га взяли у довгострокову оренду. У травні там відбулася толока і розпочалися роботи. Приміщення ремонтують, на це збирають кошти.

Минулого тижня Василина Перегуда мала зустріч із Максимом Мосуновим, керівником організації «МКМ Найнекс», яка спеціалізується на засобах для покращення здоров’я. Уже вдуге це релоковане підприємство надає допомогу Калуській громаді. Торік її спрямували на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Василина Перегуда зазначила, що гроші планують спрямувати на закупівлю і встановлення нових вікон і дверей. Старі — демонтують.

Василина Перегуда зазначила, що у приміщенні центру вже змонтували новий дах. Частково оновлюють фасад. Розрівнюють, обгороджують і облаштовують територію.

Волонтери намагаються зосередити зусилля саме на внутрішніх роботах: ремонтах приміщень, заходах із енергозбереження, щоб центр якомога швидше запрацював.

Релоковане підприємство долучилось до створення реабілітаційного центру у Калуші 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: