fbpx

Ремонт і заміна відеокарти на комп'ютері

Суспільство 19:21, 23.11, 2020

Графічний відеоадаптер належить до головних комплектуючих лептопів, без його повноцінної роботи неможливо запустити пристрій. Проведенн ремонту відеокарти або повна її заміна – дороге задоволення. Тому краще відразу дізнатися про правила експлуатації, які вбережуть власників гаджетів від раннього звернення до фахівців.

Але якщо ви вже зіткнулися з проблемами, відкладати їх вирішення в довгий ящик не варто – майстерня it-ukraine до ваших послуг. Телефонуйте – і ми точно скажемо, скільки коштує заміна відеокарти комп’ютера в вашому випадку, з огляду на всі нюанси.

Ремонт і заміна відеокарти на комп'ютері 1

Ціна ремонту відеокарти комп’ютера

Несправності відеочіпа виникають внаслідок різних причин, тому вказати вартість ремонту відеокарти комп’ютера можна після проведення діагностики. Про те, що необхідно відремонтувати цю комплектуючу, вкажуть ряд факторів:

  • характерний звуковий сигнал при запуску техніки;

  • поява вертикальних смуг та інших артефактів;

  • повна відсутність зображення на моніторі.

Графічний адаптер ділиться на два типи: інтегрований і дискретний. Коли елемент вмонтований на окрему плату, можливо провести заміну відеокарти. На IMac, наприклад, в 90% випадків ця деталь інтегрована, тому доводиться проводити заміну всієї материнської плати. Буває і так, що ремонт обходиться заміною термопасти, очищенням від пилу.

Причина несправності

Дізнатися, скільки коштує ремонт відеокарти на ПК, можна по телефону, на сайті або в сервісному центрі. Виділяють кілька причин, що призводять до несправностей відеокарти:

  • Перегрівання. Нехтуючи такими профілактичними заходами, як чистка персонального комп’ютера від пилу, забруднень, власник може бути впевнений, що незабаром йому доведеться ремонтувати не тільки всю систему охолодження, але і графічний адаптер.

  • Відсутність доступу повітря до вентиляційних отворів ПК гальмує відведення тепла від комплектуючих, в тому числі і GPU.

  • Механічний вплив. При падіннях техніки з висоти, ударах може статися чіпа від кріплень.

  • Погана пропайка хоча б однієї ніжки чіпа призводить до окислення сполуки відеочіпа, а відповідно, і руйнування контакту.

  • Розгін карти до максимальної продуктивності.

Регулярна ґрунтовна чистка та профілактика убезпечать власника від необхідності дорогої процедури замінити відеокарту на комп’ютері. Ціна ремонту буде значно нижчою, але він можливий тільки при незначних пошкодженнях.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: