fbpx

Ремонт дороги почнуть через два тижні: з Рожнятівщини протестувальники приїхали в ОДА

Суспільство 17:17, 28.09, 2020

В Івано-Франківську перед адмінбудинком протестували жителі Рожнятівського району. Люди вимагали відремонтувати дорогу Калуш – Осмолода та Дзвиняч – Креховичі.

Ремонт дороги почнуть через два тижні: з Рожнятівщини протестувальники приїхали в ОДА 1

Житель села Красне Рожнятівського району Василь Томич каже, що дорогу не лагодили вже понад 30 років.

“Камінь, Топільське, Рівня, Вербівка, Петранка, Красне, Слобода-Небилівська і через Чорний ліс – критична ситуація. Там три кілометри тієї дороги, і вона взагалі непроїзна”, – розповідає чоловік.

Житель села Вербівка Любомир Кульчицький розповідає, що до їхніх сіл важко добратися. За його словами, швидка та пожежна служби з районного центру їдуть приблизно дві години.

“В інших районах, в інших селах можна робити дорогу, і є на це гроші. А наші села чомусь забуті. Молодь вся виїжджає із сіл, хати порожні. Просимо нас почути. Уклінно просимо, щоб потягнули дорогу хоч одну найперше”, – говорить Любомир Кульчицький.

Селяни записалися на прийом до заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика. Чиновник пояснив людям, що ремонтувати дороги почнуть приблизно за два тижні.

Ремонт дороги почнуть через два тижні: з Рожнятівщини протестувальники приїхали в ОДА 2

“Це питання на розгляді в Кабінеті Міністрів і в Міністерстві фінансів. Там обговорюють отримання Івано-Франківською обласною державною адміністрацією кредиту в розмірі 123 мільйони гривень. Це кредит під гарантії наступної дорожньої субвенції з відтермінуванням на два-три роки. Це дасть нам можливість вже цього року освоїти ці гроші. Відповідно до проєкту та розпорядження, яке ми підготували у Мінфін, на дорогу Калуш – Осмолода передбачено 27 мільйонів гривень”, – розповів Івасик.

Якщо до 15 жовтня не розпочнуть ремонт дороги, то селяни обіцяють проводити акції протесту.

КУРС писав, що на Рожнятівщині перекрили національну автотрасу – вимагають обіцяного ремонту доріг

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: