fbpx

Ресторан з Кремнієвої долини передав Save Ukraine Now $10 000 для забезпечення бійців з Прикарпаття

Суспільство 13:21, 09.06, 2022

Alice’s restaurant – відомий ресторан, який є символом епохи Руху за мир 1960-х та розташований посеред сейквойного лісу-заповідника в Каліфорнії, США. Його теперішні власники, Енді та Джеймі Керр, захотіли допомогти українцям, що постраждали через війну.

Вони випустили спеціальні футболки на підтримку України та з їх продажу пожертвували для Save Ukraine Now $10 000, повідомляє Тепле місто.

Алекс Таубер, друг родини Керр, співзасновник та СЕО компанії Veer, розповів про те, як виникла ідея такої підтримки.

“Ми з колективом маємо традицію – коли зустрічаємось у Каліфорнії, завжди їдемо у Alice’s. Власники люблять нашу команду та постійно запитують, як справи в колег. Коли розпочалася війна в Україні, Джеймі та Енді (на фото, – ред.) запитали, як вони можуть бути корисними українцям, та вирішили зробити футболки на підтримку України. Футболки мають такий успіх, що ресторан не встигає виготовляти додаткові партії, їх розкуповують гості та шанувальники закладу”, – каже Алекс Таубер.

На фото Енді Керр, один із співвласників Alice's

Зі слів Алекса Таубера, станом на зараз продано кілька сотень футболок на суму понад 10 000 доларів.

Алекс зауважив, що Енді та Джеймі Керр – дуже активні у своїй громаді та долучаються до різноманітних ініціатив, важливих для локальної спільноти. Тож допомога Україні – це крок із розширення спільноти друзів ресторану.

“Alice’s існує з 1960-х років і є одним із символів Руху миру, що набув розквіту в ці роки. Сюди приходять усі – олімпійці, нобелівські лауреати. Ілон Маск привозив сюди одну з перших Tesla, а донька Стіва Джобса згадує цей ресторан у своїй книзі “Small Fry: A Memoir”. Тут усі сидять поряд, спілкуються на рівні, це місце – дуже особливе. Нам так приємно, що ресторан вирішив допомогти Україні! Та це також і дуже природно поєднується з його місією”, – зауважив Станіслав Златкін, провідний інженер у Veer.

Станіслав додав, що вибір фонду, для якого було передано кошти, також був дуже природним, адже зараз частина працівників Veer перебуває в Івано-Франківську та слідкує за діяльністю Save Ukraine Now.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: