fbpx

Рідкі шпалери та їх нанесення

Суспільство 10:42, 28.01, 2020

Рідкими шпалерами називають покриття для фінішної обробки стін, яке одночасно увібрало в себе багато переваг звичайних рулонних шпалер, штукатурки та лакофарбових матеріалів.

Замовивши собі рідкі шпалери на Триколор, клієнти можуть бути певними, що отримають якісну та оригінальну продукцію. До того ж, перед нанесенням таких шпалер, що можуть приховати невеликі дефекти та нерівності, не потрібно довго готувати стіни.

Одним з найсучасніших складів, застосовуваних для фінішних оздоблювальних робіт всередині будь-яких приміщень, є рідкі шпалери, які здобули вже безліч шанувальників. У будівельних магазинах можна знайти різноманітні варіанти рідких шпалер, які відрізняються кольором, структурою, малюнком, отриманим в результаті нанесення.

Перш ніж іти за модою і не замислюючись купувати рідкі шпалери, необхідно більше дізнатися про ці оздоблювальні матеріали. З’ясуймо, на які поверхні допустимо наносити шпалерну суміш і яку підготовку стін і стелі необхідно проводити перед нанесенням складу.

Рідкі шпалери та їх нанесення 1

Варіанти поверхонь

Рідку суміш шпалер від Триколор наносять по-різному на деякі типи поверхонь, які вимагають різної підготовки. Найпоширеніші поверхні для обробки рідкими шпалерами:

1. Стіни, перегородки і стелі з гіпсокартону.

2. Бетон, оштукатурена стіна.

3. Стіни старих будинків, таких як «сталінки», «хрущовки».

4. Стіни, пофарбовані яскравими фарбами.

5. Області з виступаючими деталями.

6. Дерев’яні поверхні, МДФ, ДВП та інші.

7. Побілка.

8. Глиняні стіни.

9. Старі паперові шпалери.

Поєднання з гіпсокартоном

Популярним матеріалом, що застосовується для обробки і вирівнювання поверхонь в будь-яких приміщеннях, є гіпсокартон. Рівні, гладкі листи гіпсокартону кріпляться до напрямних саморізами. Згодом стики листів гіпсокартону прийнято шпателювати спеціальними гіпсовими сумішами. Багато майстрів для прискорення робіт і економії матеріалів шпателюють тільки місця стиків. Якщо ви збираєтеся наносити на таку обробку рідкі шпалери, то білі стики можуть стати помітними на стіні – і ремонт буде зіпсований. До того ж варто відзначити, що гіпсові суміші досить добре поглинають вологу і їх міцність може бути порушена під впливом вологи, яка з’явиться на поверхні після покриття рідкою сумішшю шпалер. Тому гіпсокартонові листи необхідно повністю покрити шпаклівкою, витрата якої виявиться не такою вже й великою. Сохне шпаклівка також дуже швидко. Потім слід нанести водно-дисперсійну фарбу. Як тільки вона висохне, можна наносити рідку шпалерну суміш на підготовлені поверхні.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: