fbpx

Рідні загиблих захисників з Франківська поїхали відпочивати до Польщі

Суспільство 14:45, 30.09, 2023

Матері та дружини загиблих захисників Івано-Франківської громади поїхали на 7-денний відпочинок до Польщі. За кордоном на них чекають екскурсії, подорожі та незабутня атмосфера польських старовинних міст. 

«У часі війни Хшанув і Хшановський повіт надіслав нам запрошення для матусь загиблих наших воїнів та їхніх дружин, щоб їм трошечки відволіктися та відпочити на теренах Хшановського повіту. Це є на 7 днів. Наша делегація, наша велика група матиме можливість поїхати з екскурсією в Хшанув, поїхати в Краків, відвідати Освенцим», – розповідає начальниця Управління міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста Уляна Басараб-Ганчак.

Мати відомого громадського активіста, спортсмена Віталія Мерінова, який загинув на війні у березні цього року, також вирішила їхати на відпочинок. Жінка каже, востаннє за кордоном була 3 десятки років тому. Після пережитої трагедії пані Надія впевнена, подорож бодай на тиждень зможе відволікти. Сподівається…

 «Я люблю і по музею ходити, люблю таке, хочеться щось побачити, виїхати за кордон, я була 30 років тому в Угорщині, це було давно, ще коли працювала на іншій роботі. Я в шоці, що я кудись їду, я задоволена. Від тиску ліки взяла, все взяла, бо як пенсія може бути без нічого. Я вдячна меру, це його заслуга, що ми можемо кудись поїхати і щось побачити», – зізнається мати загиблого Героя Віталія Мерінова Надія Мерінова.

На незабутні враження від польських міст очікує і дружина загиблого Олександра Кузьменка – Вікторія. Каже, компанія зібралася хороша. Більшість жінок пересікались ще в громадській організації матерів та дружин загиблих воїнів, хтось знайомиться вже в автобусі. Однак всі разом, дружно відпочивальниці проведуть тиждень без тривог та в приємній атмосфері.

«Ми спілкуємось і з мамами, і з дружинами. В нас є організація наша івано-франківська. У нас дуже гарні дівчата і ми завжди спілкуємось і беремо участь у всіх заходах. Очікуємо від поїздки позитивних вражень, хоч трошечки розрядити оці всі негативні наші моменти в житті, які трапились з нами. Я думаю, що нам буде цікаво», – ділиться очікуваннями від поїздки дружина загиблого захисника Олександра Кузьменка Вікторія Кузьменко.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: