fbpx

Різноманітність типів сучасних міні АЗС

Суспільство 14:54, 29.11, 2021

Поряд зі звичайними автозаправними станціями, якими користуються всі автовласники, існують також заправні модулі, які можуть розміщуватись на території виробничих, промислових та сільськогосподарських підприємств. На відміну від стаціонарних, МТЗС характеризуються компактними габаритними розмірами, а також комплексною автоматизацією, що дозволяє заправляти різні транспортні засоби бензином і соляркою.

Така мінізаправка є дуже зручною для організацій, які мають великі автопарки, оскільки значно знижують витрати часу та сил на заправку легкових та вантажних автомобілів, всілякої техніки та механізмів. При цьому встановлювати автономний модуль для заправки можна практично в будь-яких місцях, а доставка та складання модульної конструкції не становить особливих труднощів, для чого може використовуватися звичайний вантажний транспорт.

Використання міні АЗС

Чудово, що з кожним роком модульні заправки пересувного типу стають все більш популярними. Це обумовлюється безперечною зручністю, оскільки, замість того, щоб гнати транспорт на стаціонарне заправлення, керівник може організувати заправку техніки прямо на території свого підприємства. Таким чином, міні АЗС, дає такі переваги:

  • зниження витрат під час функціонування підприємства;
  • зручність, економія часу та сил при заправці;
  • універсальність практичної експлуатації;
  • економія на пальному, оскільки закупівля оптом проводиться за вигіднішою ціною;

Примітно, що до конструкції модульної АЗС входить резервуар для зберігання нафтопродуктів, система автоматики, контрольно-вимірювальні прилади, насоси, паливороздавальна колонка та інші елементи.

Основні типи МТЗС

Важливо, що модульна станція для заправки транспортних засобів може оснащуватися різними видами МТЗС, для чого встановлюють 2 і більше резервуари. Це дозволяє вільно проводити заправку як бензином, так і дизельним паливом. Усі заправні модулі поділяються на такі типи:

  1. Контейнерні АЗС. Станція, що характеризується високою надійністю та нескладним технічним обслуговуванням. Устаткування виконане у вигляді ємності з додатковим блоком для роздачі палива. Така система розташована всередині міцного контейнера, що забезпечує їй надійний механічний захист.
  2. Модульна паливна система. Призначена для точного обліку палива, що роздається. Має пересувний тип виконання, тому відрізняється високою мобільністю.
  3. Паливороздавальний модуль. Характеризується тим, що не вимагає підключення до електромережі, тому може використовуватися далеко від місць електропостачання. При розливі пального використовуються датчики автоматичного типу, встановлені всередині розширювального бачка.
  4. Мобільні заправні станції. Устаткування відрізняється тривалим терміном практичної експлуатації та часто використовується великими компаніями, що мають великий автопарк. Ергономіка та зручність обслуговування таких пристроїв робить їх затребуваними та популярними.

Одним із найбільших виробників сучасних міні АЗС є компанія БЕНЗА, що пропонує широкий асортимент таких пристроїв за розумними цінами. Автономність МТЗС робить таке обладнання максимально практичним та безпечним у щоденній експлуатації.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: