fbpx

Робочі рукавички маслобензостійкі CENTER для важкої індустрії: переваги використання

Суспільство 14:29, 15.07, 2022

Індустріальний сектор багатий виробничими ризиками. Роботи з небезпечними речовинами потребують надійного захисту рук. У фокусі маслобензостійкі МБС рукавички, стійкі до дії хімічних речовин, масел, мазуту та більшості розчинників. Проведемо короткий огляд їх ефективності та основних сфер застосування.

Щоб рукавички набули стійкості до олій та продуктів нафтопереробки, їх покривають шаром одного з полімерів. Традиційно використовується нітрил, саме він надає виробу унікальних характеристик міцності. Нітрилове покриття має багато плюсів, одним із яких є еластичність, яка особливо необхідна під час проведення робіт на морозі. У холодну пору року рукавички МБС залишаються гнучкими, не тріскаються, що значно спрощує проведення робіт з обладнанням у холодну пору року.

Унікальні характеристики маслобензостійких рукавичок CENTER

Маслобензостійкі робочі рукавички не пропускають вологи та води, руки залишаються сухими і не мерзнуть. Подвійне покриття гарантує більш тривалий термін служби, а додаткове напилення на долоні забезпечує гарний захват промаслених конструкцій та деталей. Завдяки високій стійкості до зношування МБС захист рук затребуваний на всіх промислових підприємствах і використовується для виконання важких завдань.

Щоб забезпечити комфорт експлуатації, основа рукавички виконується з м’якої бавовняної тканини. Тонка підкладка відповідає за комфорт і тепло, не додає пальцям зайвого об’єму. Сучасні виробники випускають рукавички, які можна багаторазово прати у пральній машинці. Оптимальна кількість прань коливається в межах 5 – 10 разів. Однак слід пам’ятати, що захисні властивості після кожного прання знижуються.

Українська компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» пропонує ринку кілька лінійок захисту рук https://promsiz-tm.ua/catalog/perchatki-rabochie бренду CENTER. Всі моделі відрізняє висока якість, високі показники міцності та механічна стійкість. Основне призначення всіх полімерних покриттів – продовжити життя рукавицям, забезпечити ідеальний захват під час роботи з деталями, забрудненими мазутом або мастилом.

В яких робочих рукавичках комфортно працювати

В ідеалі робочі рукавички не повинні викликати незручностей під час носіння. Якісні вироби мають високі індекси захисту та комфорту, не викликають алергічних реакцій та мають максимально довгий термін служби. Щоб продовжити термін експлуатації рукавиць, на зони, найбільш схильні до зносу, наносять додаткові захисні накладки.

Однозначно, вигідно придбати захист рук середньої цінової категорії. Дешеві варіанти не можуть гарантувати високих якісних показників та використовуватися для захисту рук від промислових ризиків тривалий час. Компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг» promsiz-tm.ua виводить на ринок широкий асортимент захисту рук, де ви знайдете як бюджетні моделі, так і варіанти преміумкласу.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: