fbpx

Робот-пилосос – вибір сучасних домогосподарок

Суспільство 13:07, 28.10, 2019

Прогрес, котрого досягають сучасні виробники побутової техніки, не перестає дивувати. Ще 10 років тому ми бачили у фантастичних фільмах техніку, котра сама за замовчуванням прибирає в квартирі, а робот готує їжу.

Пройшло досить мало часу для того, щоб такі фантастичні мрії стали реальністю. Якщо подивитися у сучасні заклади в Японії, то можна побачити, як їжу в них готує робот. А безліч звичайних домогосподарств вже давно придбали собі систему побутової техніки за принципом розумний будинок.

Ця система передбачає застосування техніки, котра може виконувати перелік визначених функцій, встановлених за замовчуванням.

Робот-пилосос – вибір сучасних домогосподарок 1

Наприклад, у визначений час пральна машина почне прати одяг, а кавоварка готувати ранковий гарячий напій до сніданку. Така система управління технікою інтегрувала в себе більшість побутових приладів, не обійшовши стороною всім добре відомий пилосос. Робот-пилосос – це більше не фантастика, а звичайна реальність. На сайті http://eldorado.ua/bagless/c1039038/16490=84209/ можна знайти різні моделі таких пилососів від виробників зі світовим ім’ям.

Що може робот-пилосос?

Сучасні домогосподарки почали мріяти про те, щоб чоловік придбав для них розумну техніку. Вони як ніхто розуміють, скільки часу реально може забрати звичайне прибирання в квартирі. Тому для них робот-пилосос – це перш за все оптимальне рішення для полегшення процесу прибирання. Такий побутовий прилад може наступне:

  1. Прибирати квартиру за заданою траєкторією.
  2. Прибирати у визначений час.
  3. Самостійно повертатись на місце зарядки, коли йому це необхідно.
  4. Виконувати прибирання у той час, як власників житла немає вдома.

Оскільки такий пилосос працює не від мережі, а на основі заряду, можна не хвилюватись, що він буде ввімкнений під час відсутності господарів будинку. Окрім цього йому можна створити такий маршрут, котрий буде оптимальним для швидкого прибирання, а потім переналаштувати його на ретельнішу очистку. У жінки, за котру пилосос буде працювати самостійно, автоматично з’явиться декілька додаткових вільних годин на тиждень. Їх можна застосувати з користю для себе, чоловіка чи дітей. Також зменшення кількості домашніх обов’язків позитивно вплине на загальний рівень втоми жінки. Кожному хочеться прийти додому і побачити дружину у гарному настрої та з яскравою усмішкою. Робот-пилосос – це вибір оптимальних домогосподарок, котрі цінують свій час.  

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: