fbpx

Роботи-газонокосарки: чи варто купувати?

Суспільство 16:16, 26.05, 2020

Сьогодні багато виробників газонокосарок пропонують споживачам не тільки звичайні моделі, але також і повністю автономні рішення – роботи-газонокосарки. І потрібно сказати, що пропозиція видається досить привабливою: увімкнув пристрій – і він сам займається газоном, одним головним болем менше. Але чи дійсно це так? І так, і ні.

Насправді тут все залежить від вашої ділянки. Якщо вона не відрізняється занадто складною «географією», не сповнена всілякими перешкодами, то робот-газонокосарка стане для вас справжньою знахідкою. Ці пристрої не відрізняються дуже високою потужністю, їм просто не під силу занадто круті схили (понад 24 грд.) і, якщо такі є на вашій ділянці, то висока ймовірність того, що робот вам просто не підійде.

робот-газонокосарка

Робот-газонокосарка – це відмінне рішення для підтримки у формі газонів, причому краще, щоб вони були якомога більш простої форми (прямокутник або квадрат – ідеальні варіанти). І зверніть увагу, саме підтримки, з по-справжньому густою травою такий пристрій просто не впорається. Перш ніж запускати його на газон, необхідно буде попередньо пройтися по ньому звичайною газонокосаркою, щоб позбутися надмірної рослинності, в якій запросто загрузне малопотужний робот.

робот-газонокосарка

Але якщо використовувати робота дійсно за призначенням, ви отримаєте по-справжньому незамінного помічника. Пристрій буде самостійно займатися вашим газоном, а у вас звільниться додатковий час, і ви заощадите чимало сил. Особливо це справедливо щодо моделей, які здатні самостійно повертатися до зарядного пристрою при значному зменшенні заряду акумулятора – в такому випадку газонокосарка стає повністю автономною. Вам залишиться, по суті, тільки зробити первинну настройку, вказавши, яку територію потрібно викошувати, і задавши розклад покосу. Решту газонокосарка зробить сама.

робот-газонокосарка

До речі, у продажу сьогодні з’явилися моделі, які можуть ставати частиною системи «розумного» будинку. З’являється можливість контролювати і управляти роботом-газонокосаркою безпосередньо зі смартфона, що дуже зручно. Є моделі, оснащені сонячними батареями, що дозволяє економити електроенергію. Насправді кількість всіляких додаткових можливостей у роботів-газонокосарок дуже велика, й інженери працюють над тим, щоб зробити свої творіння ще більш функціональними.

Безтурботний догляд за газоном став можливий завдяки Торговельній Компанії “Євроінструмент” і новомодним роботам… газонокосаркам!

робот-газонокосарка

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: