fbpx

"Робимо Автоливмашівську. Пропоную міській владі допомогу в будівництві інших доріг", – Олександр Шевченко

Політика 20:13, 20.07, 2020

В Івано-Франківську стартував ремонт вулиці Автоливмашівської. Буковелівська компанія «ПБС» розпочинає підготовчі ремонтні роботи. Дорожники розкопують дорожню основу для облаштування сучасного водовідведення, щебеневої основи, потім буде влаштований шар пісного бетону і два шари асфальту.

"Робимо Автоливмашівську. Пропоную міській владі допомогу в будівництві інших доріг", – Олександр Шевченко 1

 «До мене зверталися мешканці суміжних мікрорайонів, мешканці Хриплина з проханням допомогти міській владі відремонтувати цю дорогу. Але вже зараз ми бачимо, що владі Івано-Франківська бракує коштів на повний ремонт. У бюджеті заплановано тільки 30% від потрібної суми», – зазначив засновник ТК «Буковель», представник партії «За майбутнє» Олександр Шевченко.

"Робимо Автоливмашівську. Пропоную міській владі допомогу в будівництві інших доріг", – Олександр Шевченко 3

Він зазначив, що попри все роботи будуть виконані швидко і якісно. Та чи в повному обсязі, залежить від повноцінного фінансування владою міста.

«Як завжди, наші дорожники дадуть 10-річну гарантію на будівництво Автоливмашівської. Так, як це було на інших дорогах в місті, які будувала компанія «ПБС», зокрема на вулиці Набережній імені Василя Стефаника. Вона вже шостий рік в прекрасному стані. Саме наша Набережна стала еталоном і зразком того, як треба за сучасними технологіями будувати дороги. Фактично це була перша в Україні дорога, збудована за найсучаснішими світовими технологіями і перша з гарантією 10 років. Це також вулиці Кармелюка і Тичини, які ми зробили навіть дешевше собівартості. Це вулиці Біла і Польова, яка є важливою для економіки міста і області, оскільки веде до митного поста. Також це вулиця Галицька на в’їзді в Івано-Франківськ, дорога на в’їзді в місто зі сторони Чернієва…» – сказав Олександр Шевченко.

Представник партії «За майбутнє» вкотре пропонує міській владі допомогу, підтримку, сприяння у всіх питаннях, де влада є недостатньо компетентною, зокрема в будівництві доріг:

«Ми завжди були готові працювати на користь нашого міста. Хоча, мушу сказати правду, інколи були змушені, замість сприяння, долати якісь штучні перешкоди від місцевої влади… Ми всі маємо розуміти, що місто – це не поле політичних боїв без правил. Місто – це його мешканці, це ефективна комуналка, це якісні комунікації, дороги, ефективна економіка, соціальна сфера… Наша команда може допомогти міській владі і в цьому. За Майбутнє нашого Європейського міста треба постійно боротись! Бо успіх і розвиток народжуються в невпинному вдосконаленні та тяжкій праці! Нехай береже Бог наше місто!».

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: