fbpx

Родентициди – яку отруту від гризунів вибрати

Суспільство 13:51, 24.09, 2021

Коли настають холоди, в житлові приміщення, погреби, зерносховища починають масово проникати гризуни. Якщо їх багато, то можуть заподіяти відчутну шкоду, зіпсувати заготовки на зиму чи пошкодити важливе майно, навіть розточити стіни, підлоги, дах. Запобігти розмноженню та міграції гризунів в помешкання можна за допомогою отрути (https://semena.cc/ru/713-sredstva-zasshity-rastenij), яка спеціально розробляється для цієї мети.

Класифікація

Розрізняється отрута від гризунів за способом потрапляння і рівнем токсичності. Відповідно зустрічаються такі варіанти:

  • Без приманки – така отрута розташовується на шляху гризунів таким чином, щоб вона потрапила на лапи або шерсть. Гризун чепуриться і злизує, так отруйні речовини потрапляють в організм тваринки.
  • Приманюючі – гризуни мають дуже гострий нюх і потужні рецептори смаку. Тому приманка схожа на улюблені ласощі шкідників. Поїдаючи її, вони отримують поступово смертельну дозу. Особливості розташування в тому, щоб тваринка могла легко натрапити на приманку.
  • Викокотоксичні – найефективніші отрути від гризунів, це ті що мають високий рівень токсичності. Тобто, вбивають шкідників досить швидко, від 20 хвилин до кількох годин. Серед переваг – ефективність, але є й недоліки, а саме – через швидку дію гризун може відреагувати і перестати споживати, тому доза буде недостатньою, щоб його знищити. Зазвичай такі препарати застосовують відповідні санітарні служби, бо потрібно мати спеціальні засоби індивідуального захисту.
  • Отрута тривалої дії – особливість у тому, що гризуни гинуть не відразу, а поступово накопичують токсичні речовини в організмі через регулярне споживання. Якщо поблизу помешкання людини чи всередині знаходиться ціла колонія шкідників, то вони встигають всі наїстися отрути і нагодувати потомство.

При застосуванні отруйних речовин необхідно дотримуватися правил безпеки, а саме – мати засоби індивідуального захисту, які після контакту з отрутою потрібно знищити. Людям з пошкодженнями на шкірі, вагітним, матерям, що годують малюків, та алергікам краще утриматися від застосування токсичних препаратів.

Родентициди – яку отруту від гризунів вибрати 1

Що краще вибрати?

Серед родентицидів найбільш популярними є:

  • Щуряча смерть. Препарат діє таким чином, що шкідники кидають обжиті місця вже протягом тижня.
  • Пластівці від гризунів. Це готовий препарат, що приваблює шкідників. Він діє вже на 4-ту добу, а за 2 тижні повністю вижене небажаних гостей.
  • Ультразвуковий відлякувач. Він діє на частоті, яку сприймають гризуни, і сприяє їх міграції в інше місце.

Родентициди бувають різні за складом і способом впливу та є високоефективними в боротьбі зі шкідниками. Тому варто придбати такий засіб та скористатися ним.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: