fbpx

Рожнятівщина, Калущина і Косівщина постраждали від підтоплень

Суспільство 09:35, 22.07, 2021

21 липня в Івано-Франківській області внаслідок інтенсивних дощів підтоплено комунальні дороги та мости.

У селищі Перегінське у ніч на 21 липня розмито ґрунтову дорогу, яка проходить по березі річки, протяжністю близько 40 м. Обмежено проїзд до 5 дворогосподарств, в яких проживає 30 осіб. Можливий заїзд до будівель з іншої сторони вулиці.

У селі Нижній Струтинь в урочищі “Підгора” внаслідок підйому рівня води в ніч на 21 липня пошкоджено та частково зруйновано лівий берег річки Чечва протяжністю 100 м, в цьому місці зруйновано частину комунальної дороги по вул. Зарічна, яка проходить по березі річки, протяжністю 30 м. Відсутнє транспортне сполучення до 27 дворогосподарств, в яких проживає 70 осіб, можливий піший захід через сільгоспугіддя.

У селі Верхня у ніч на 21 липня внаслідок підйому рівня води річки Болохівка підтопило автодорогу Верхня-Станькова-Довгий Войнилів, вул. Станьківська та 6 дворогосподарств. Рівень води спадає, підтопленою залишається автодорога протяжністю близько 50 м, де рівень води становить 15-20 см.

Річка Сівка між селами Мошківці та Сівка-Войнилівська о 15.00 перелилася на 15-20 см. через тимчасово
споруджений автомобільний переїзд (залізобетонна плита завдовжки 8 м), основний міст було зруйновано
під час повені у 2008 р. У селі Мошківці проживає 145 осіб. Можливий проїзд до с. Сівка-Войнилівська зі сторони Галицької ТГ та піший прохід по пішохідному мосту. Вище по течії рівень води в р. Сівка спадає, виставлено попереджувальні знаки.

У селі Уторопи водою місцевого потічка Насарат в ніч на 21 линя пошкоджено залізобетонну опору та шутровий насип при підході до металевого автомобільного мосту. Проїзд для транспортних засобів обмежено до 5 дворогосподарств, в яких проживає 20 осіб, можливий піший прохід по мосту.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: