fbpx

Рятувальник "Вінні" служить у прикарпатській ТрО разом з братом

Суспільство 13:21, 29.09, 2023

Солдат-стрілець 79 батальйону з позивним Вінні служить у 102 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини з літа 2023 року.

Історію бійця розповіли на сторінці 102 бригади.

«Я прийшов сюди порівняно недавно, влітку 2023 року, хоча дуже хотів з самого початку, адже тут служить мій рідний брат. Ще до війни в мене був контракт з ДСНС – більше року шукав шляхи розірвати його і піти в ЗСУ, нарешті це вдалось зробити, і я тут, в батальйоні, на передовій».

У Вінні є досвід служби та участі в АТО: «Я служив у 2014-2015 роках. Коли наш підрозділ був під Волновахою, наш блокпост був розстріляний, і ми рушили під Шевченкове, щоб перекрити дорогу російським військам».

«Мені було легко адаптуватись до умов, адже я служив довгий час, брав участь в АТО, я не прийшов з цивільного життя, – каже Вінні. – Мій брат мене вчить, наглядає, так би мовити, за мною, адже у нього більше досвіду – він від самого початку війни тут».

Вінні каже, що кумедний позивний отримав ще у мирному житті:

“Був такий випадок, коли був в ДСНС, ми мали тренування, і я через необережність застряг в теплодимокамері. Спочатку всі сміялись, потім за ноги мене витягували, а потім почали мене називати Вінні – звідти і позивний”.

На завершення Вінні додає: «Я рівно ставлюсь до тих людей, які не хочуть іти в армію. Це їхній особистий вибір, насильно нікого не треба тягнути, бо вони не будуть воювати. Краще подумати про підвищення професійного рівня та забезпечення тих, хто хоче. Це професійна армія».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: