fbpx

Прикарпатське село Саджавка змагається у конкурсі "Неймовірні села України 2020"

Суспільство 13:45, 01.10, 2020

Сьогодні стартує онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2020”. Серед 15 півфіналістів – село Саджавка Коломийської ОТГ з бізнес-проєктом: освітлення вулиць автономними ліхтарями.

Онлайн-голосування за бізнес-плани сіл триватиме на сайті AgroPortal.ua до 1 листопада (включно). Таким чином визначаться 5 сіл-фіналістів конкурсу, які в грудні будуть захищати свої бізнес-плани перед членами Експертної ради.

Саджавка — село, яке приєдналося до Коломийської ОТГ, не будучи в Коломийському районі, а в сусідньому Надвірнянському. Це єдиний випадок у Західній Україні. Село розташоване на березі річки Прут та з’єднує туристично привабливі міста Коломию та Яремче.

Реалізація проєкту предбачає встановлення 10 автономних вуличних ліхтарів на сонячних панелях.

Ціль: впровадження енергозберігаючих заходів шляхом використання альтернативних джерел енергії (енергія сонця).

Сталий розвиток: популяризація ідеї використання альтернативних джерел енергії серед жителів громади; покращення екологічної ситуації.

Виконавець: комунальне господарство Коломийської міської ради.

Кількість залучених до проєкту: 10 осіб.

Етапи реалізації: березень-квітень 2021 року.

Довідково

Всеукраїнський конкурс “Неймовірні села України” проводить онлайн-видання “agroportal.ua”. Головною метою проєкту є підтримка взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для розвитку сільських територій, громад, популяризація історико-культурної спадщини українських сіл.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: