fbpx

Сайт провайдера Мережа Ланет відтепер лише українською

Суспільство 19:14, 30.05, 2022

Провайдер Мережа Ланет відмовляється від російськомовної версії свого сайту.

6294cc14d7c81.png

Провайдер Мережа Ланет відтепер матиме сайт лише державною мовою! Раніше lanet.ua був як україно-, так і російськомовний. Нині провайдер вирішив відмовитися від мови окупанта.

Чергове вторгнення росії в Україну зробило наш інформаційний простір ще більш українізованим і патріотичним. І навіть люди, які все життя розмовляли російською, переходять на українську мову, щоб не підтримувати ворога. Окрім того, багато громадян бойкотують російські товари та тих виробників, які не вийшли з російського ринку. Це не може не радувати, і Мережа Ланет також охоче зробила крок до змін задля зміцнення нашого спротиву російським загарбникам. Водночас, як зазначають у компанії, якщо у деяких користувачів виникнуть труднощі у сприйнятті окремої інформації щодо послуг провайдера, то вони можуть звернутися до цілодобової служби техпідтримки.

Мережа Ланет – це всеукраїнський провайдер, який не лише пропонує клієнтам швидкісний надійний Інтернет і телебачення. Компанія завжди підтримувала своїх абонентів у важкі часи, огранізовувала благодійні акції, навіть проводила Інтернет до бомбосховищ у багатьох містах України. І зараз провайдер робить усе для того, щоб клієнти мали безперервний доступ до Всемережжя та телебачення.

Безкоштовне підключення Інтернету та телебачення в Івано-Франківську

У цей нелегкий період для нашої країни Мережа Ланет не зменшує зону покриття та не обмежує клієнтів в отриманні всіх необхідних послуг, а навпаки – з радістю підключає й обслуговує нових абонентів в багатьох містах України, зокрема й Івано-Франківську. А щоб Інтернет був ще доступнішим для всіх охочих, Мережа Ланет запускає акцію – до 23 серпня 2022 року підключення послуг для жителів Івано-Франківська безкоштовне!

Провайдер пропонує підключити не лише швидкісний Інтернет в Івано-Франківську, а й телебачення з безліччю новинних, фільмових, спортивних та пізнавальних каналів, що буде до душі глядачам будь-якого віку та з будь-якими уподобаннями. Так, франківчани можуть насолоджуватися улюбленими телепрограмами й надійним Інтернетом, слідкувати за новинами й залишатися на зв’язку, сплачуючи щомісяця лише за обраний тариф.

Щоб безкоштовно підключити Інтернет в Івано-Франківську, залиште заявку на нашому сайті чи пишіть у приватні повідомлення на сторінки провайдера в соцмережах. Або ж зв’яжіться з менеджером за номером телефону (0800) 601-222, і він допоможе обрати найкращий тарифний план та відповість на всі ваші запитання.

м. Івано-Франківськ, вул. Угорницька, 10А
info@lanet.ua
(0800) 601-222

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: