fbpx

Самостійне працевлаштування разом з Кабанчик

Суспільство 11:37, 05.09, 2019

Переходячи в етап дорослого життя, кожна людина починає замислюватися над своїм працевлаштуванням. Сучасний світ пропонує безліч різних і цікавих вакансій. Але, реально вибирати можна з декількох, так як сфера інтересів і можливостей людини обмежена.

Якщо раніше люди йшли в університет і знали, що після його закінчення підуть на певну роботу, то сьогодні все складається трохи по-іншому. Вимоги роботодавців та шукачів відкритих вакансій змінилися.

Багатьом потенційним трудовим кадрам не хочеться сидіти в офісі. Вони бажають отримати посаду, з вільним графіком або взагалі можливістю віддалено працювати. На щастя, такі вимоги з’явилися разом з тим, що сучасний світ працевлаштування дійсно може запропонувати подібні вакансії.

Самостійне працевлаштування разом з Кабанчик 1

Однією з поширених форм зайнятості є фрілансерство. Фрілансер – це та людина, яка надає свої професійні послуги без офіційної реєстрації, але за певну винагороду. Звичайно, так можна працювати лише до  досягнення певного рівня середньомісячного доходу, але саме з такого виду зайнятості і сервісу Kabanchik.ua починається успішна професійна кар’єра багатьох молодих кадрів. Кабанчик – це сервіс для юнаків, котрі хочуть досягти справжнього успіху у професійній діяльності. Які переваги надає сервіс Кабанчик?

Кабанчик – це сучасний сервіс, котрий допомагає не просто розмістити своє резюме, але й самостійно знайти необхідні замовлення. Для молодого спеціаліста такий ресурс надає низку наступних переваг:

  1. Можливість отримувати повідомлення в зацікавлених категоріях.
  2. Можливість самостійно обирати цікаві замовлення.
  3. Можливість самостійно регулювати рівень можливого отримання заробітку.
  4. Можливість домовлятися про співпрацю з замовником на захищеній основі.

Одним із великих ризиків для будь-якого фрілансера є реальна незахищеність його прав. Оскільки він надає послуги, які жодним чином не підпорядковуються податковому законодавству, фактично його права держава не має можливості захистити. Він не може виписувати офіційні чеки за надані послуги чи підписувати юридично оформлені і завірені договори. З сервісом Кабанчик ризиків з правового боку не виникне. В даному випадку, права виконавця надійно захищенні. Це означає, що він має право спокійно пропонувати свої послуги. Саме користування сервісом є досить легким. Самостійне його пропонування точно не створить жодних труднощів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: