fbpx

СБУ попередила крадіжку 45 "повеневих" мільйонів у Косівському і Галицькому районах

Суспільство 16:59, 11.11, 2020

Служба безпеки України попередила на Франківщині нецільове використання коштів, виділених з резервного фонду держбюджету для проведення невідкладних заходів із ліквідації наслідків руйнівної повені 2020 року. Йдеться про більш ніж 45 мільйонів гривень.

Під час виконання заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури оперативники спецслужби встановили, що деякі посадовці органів державної влади і місцевого самоврядування Галицького та Косівського районів вносили недостовірні дані до переліку об’єктів, які потребують ремонту та відновлення.

У списках, зокрема, вказувались будівлі та споруди, що не постраждали внаслідок надзвичайної події.

У ході перевірки було підтверджено внесення у кошторисні розрахунки товарів, робіт і послуг, які не належать до першочергових і не мають стосунку до ліквідації наслідків повені.

Для недопущення державних збитків СБ України проінформувала керівництво Галицької та Косівської райдержадміністрацій про виявлені порушення.

Завдяки інформуванню СБУ Галицька РДА переглянула кошториси і зменшила їх на більше ніж 6,8 мільйона гривень, Косівська РДА – на 39 мільйонів гривень.

Триває подальша перевірка використання посадовцями коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені. 

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: