fbpx

Семирічному Костику, у якого виявили рак, потрібна допомога – хлопчик в реанімації

Суспільство 12:12, 01.06, 2021

Семирічному франківцю Костянтину Тищенку діагностували страшну онкологічну хворобу: Лімфома Беркітта. Зараз хлопчик у реанімації Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Йому потрібна допомога.

Семирічному Костику, у якого виявили рак, потрібна допомога – хлопчик в реанімації 1

Коротка історія виявлення хвороби, діагностування та лікування така.

На початку травня дитині зробили планове щеплення згідно з календарем щеплень (дифтерія, правець, поліомієліт і гепатит Б). Наступного дня у дитини піднялась температура та були відчутні болі у місці щеплення на руці. Сімейний лікар порадила дати нурофен. Після чого впродовж кількох днів у Костіка пропав апетит, погіршилось самопочуття і проявились симптоми гострого гепатиту, після чого відразу звернулись в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню, де його госпіталізували у відділ гастроентерології. Лікування розпочалось зі зняття вищевказаних симптомів та здачі аналізів на усі можливі види гепатиту. За тиждень лікування жодних явних причин появи описаних симптомів не було виявлено.

17 травня дослідження УЗД черевної порожнини показало наявність новоутворень з кровопостачанням.

20 травня зробили КТ-дослідження, яке підтвердило наявність новоутворень.

21 травня зробили біопсію. Після чого Костика превели до відділення інтенсивної терапії.

28 травня перед 18:00 отримали результати досліджень цитології та гістології, які засвідчили наявність у дитини хвороби – Лімфома Беркітта.

29 травня рідних запросили лікарі-онкологи і пояснили усю складність та серйозність ситуації. Того ж дня рідні дослідили матеріали в мережі Інтернет за цим діагнозом у дітей, які показали, що, хоч дана хвороба розвивається стрімко і безсистемно, у розвинутих країнах вона у дітей є виліковною і шанс на одужання до 85%.

30 травня було зроблено переклад наявних документів та розіслано в більш як 15 спеціалізованих клінік, які лікують подібні діагнози у дітей, в Європі, Туреччині та Ізраїлі.

31 травня на запити відгукнулися з конкретними пропозиціями про лікування лише дві клініки з Німеччини.

“Хоч дана хвороба розвивається стрімко і непередбачувано, у розвинутих країнах ця хвороба у дітей є виліковною і шанс на одужання до 85%. Лікування є терміновим і надзвичайно дорогим (попередня вартість першого етапу лікування, надана кініками, які відгукнулись з конкретними пропозиціями, складатиме 150 тисяч євро), у зв’язку з чим звертаємось з проханням до усіх небайдужих, хто має бажання та можливість допомогти у нашій боротьбі за життя та здоров’я нашого сина – молитвою, поширенням даної інформації, морально чи матеріально”, – звернулися батько і мама хлопчика до прикарпатців.

Семирічному Костику, у якого виявили рак, потрібна допомога – хлопчик в реанімації 2

“Сьогодні, 1 червня, оформлюємо документи на виїзд та продовження лікування в Німеччині… Стан Костіка на сьогоднішній день є стабільно важким. Молимось та боремось за збереження його життя та здоров’я…” – повідомляють рідні.

Контакти батьків для отримання більш детальної інформації:

Наталія +308995281836 (viber, telegram) Леонід +380951167849 (viber, whatasapp); +48722143867 (telegram; whatasapp)

реквізити для підтримки: рахунки в гривнях

Моно Банк:

5375 4141 1918 8323 Тищенко Наталія (мама)

5363 5423 0678 5560 Тищенко Леонід (тато)

Більше – тут

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: