fbpx

Серед мерів міст Марцінків виконав найбільше обіцянок

Суспільство 20:44, 18.12, 2019

Наближається кінець року, і «Слово і Діло» починає підбивати підсумки того, як українські політики виконували свої обіцянки.

Якщо для народних депутатів, президента і міністрів «все тільки почалося», вони працюють лише кілька місяців, то для багатьох мерів це був останній повноцінний рік на посаді – наступного року пройдуть місцеві вибори.

Сьогодні “Слово і діло” проаналізувало, хто з них найбільше докладав зусиль у 2019-му для виконання обіцянок.

Більше за всіх обіцянок виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків – 34. Варто зазначити, що і обіцяє він досить багато. Зокрема, міський голова виконав обіцянку запровадити стипендію найкращим тренерам і дітям-спортсменам. Крім того, Марцінків виконав обіцянку, і місто отримало 29 нових тролейбусів.

Серед мерів міст Марцінків виконав найбільше обіцянок 1

З іншою «транспортною» обіцянкою – запровадити електронний квиток у всьому транспорті – у мера не склалося. Впровадження е-квитка затримується через брак коштів. 

«Для того, щоб його запровадити, необхідно 8 млн грн. Я думаю, що вже 1 січня будемо стартувати. Не можна впроваджувати електронний квиток, не закупивши автобусів і тролейбусів. Немає сенсу ставити валідатори на старі тролейбуси», – розповів Марцінків.

На другому місці за кількістю виконаних обіцянок – мер Вінниці Сергій Моргунов. Третє місце розділили очільник Хмельницього Олександр Симчишин і столичний голова Віталій Кличко, які виконали по 24 обіцянки. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: