fbpx

Шелтер у Лисці трансформувався в дитячий креативний простір

Суспільство 18:18, 11.10, 2023

Шелтер MiCuLab у селищі Лисець під Франківськом зазнав перетворення – відтепер це локація креативного простору для дітей “Вітамін”.

Шелтер закрився, оскільки виконав своє призначення і його мешканці або повернулися додому, або знайшли собі постійне житло на Франківщині. На цьому місці влаштувала креативний простір “Вітамін” колишня координаторка шелтеру й ініціаторка створення простору MiCuLab Ольга Олейніченко, у соцмережах Ольга Тут.

Шелтер у Лисці трансформувався в дитячий креативний простір 1

Ольга розповіла КУРСу, що один з напрямків креативного простору у Лисці – позашкілля.

“Наш простір є самоокупним проєктом. Офіційно оформлені та сплачуємо податки в громаду. Викладачі зараз волонтерять, в подальшому плануємо офіційне працевлаштування. В планах – залучення грантів та запуск нових напрямків. В нас діють знижки для пільгових категорій. По факту це соціально орієнтований бізнес-проєкт, основною метою якого є підтримка та розвиток неформальної освіти та позашкілля в нашій Лисецькій громаді”, – ділиться директорка “Вітаміну”.

У просторі вже розпочали роботу гуртки – мовний, на якому діти вивчають англійську, і “Студія творчості”, де малюватимуть і робитимуть різні рукотвори.

Шелтер у Лисці трансформувався в дитячий креативний простір 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: