fbpx

Ще 14 ветеранам АТО вручили ключі від нових квартир у Франківську

Суспільство 14:15, 24.12, 2020

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міської ради учасникам АТО вручили ключі від нового житла.

Про це повідомляють в Міській Асоціації учасників АТО.

“У переддень Нового 2021 року сім’ї 14 бійців у рамках проєкту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міська Асоціація учасників АТО отримали ключі від нових квартир!

Ще 14 ветеранам АТО вручили ключі від нових квартир у Франківську 1

Знайомтесь: 1. Катрич Віталій Михайлович, 2. Луценко Андрій Анатолійович, 3. Сацків Ігор Ігорович, 4. Озарків Ігор Васильович, 5. Андрусейко Назарій Богданович, 6. Андрусяк Ярослав Петрович, 7. Кахно Роман Петрович, 8. Сідак Володимир Олексійович, 9. Неспяк Михайло Васильович, 10. Стецій Володимир Степанович, 11. Суслик Андрій Михайлович, 12. Кащук Олег Вікторович, 13. Бреян Олександр Володимирович, 14. Кадук Василь Іванович.

Тепер ці сім’ї мають власне омріяне житло!” – повідомили в Асоціації.

Це вже сімнадцяте вручення протягом трьох з половиною років діяльності проєкту із забезпечення житлом ветеранів АТО у Франківську.

Загалом це 230 подарованих квартир.

Проєкт реалізується за підтримки міського голови та міської ради в частині сприяння у закріпленні земельних ділянок за компаніями, які беруть на себе житлові зобов’язання.

Ще 14 ветеранам АТО вручили ключі від нових квартир у Франківську 2

“Вже у новому 2021 році ми будемо і надалі працювати і дарувати ще більше здійснених мрій! Це був непростий рік, але ми впевнено продовжуємо втілювати проєкти забезпечення житлом наших побратимів”, – додають в Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: