fbpx

Ще два села вирішили приєднатися до Івано-Франківська

Суспільство 11:39, 18.12, 2019

На сьогоднішній сесії Івано-Франківської міськради до депутатів та мера звернулися представники двох сіл з Тисменицького та Надвірнянського районів. Громади вирішили просити про об’єднання в ОТГ з Франківськом.

Сільський голова Тисменичан Сергій Баланюк сказав, що громада хоче до Франківської ОТГ, та аргументував чому.

Сесія прийняла рішення просити міськраду про приєднання до міста. Мер Руслан Марцінків додав, що буде просити обласну раду включити Тисменичани у перспективний план міста Івано-Франківська.

Виступила також представниця села Радча, секретарка сільської ради Ярослава Ярчук. Повідомила, що громада так само делегувала її просити про приєднання до міста. Було проведено опитування в селі, і 89% громадян висловили бажання приєднатися до Франківська, хоч за перспективним планом мають увійти до Лисецької ОТГ.

Депутати прийняли щодо Радчі аналогічне рішення.

Відтак до порядку денного сесії внесли питання про приєднання Тисменичанської та Радчанської громад до Івано-Франківської ОТГ.

Сесія розглянула питання. Оскільки проєкту рішення не було, мер Марцінків обмежився усною заявою. “Ми приймаємо рішення, що ми не проти”, – сказав він. “За” проголосувала більшість, 28 депутатів міськради.

КУРС писав, що Чукалівка хоче в ОТГ приєднатися до Франківська.

Нагадаємо, Івано-Франківську міську громаду було створено 9 жовтня цього року, коли відбулись фінальні сесії Івано-Франківської міської та Черніївської і Підлузької сільських рад, що затвердили приєднання цих двох сіл до Івано-Франківська.

Нещодавно Івано-Франківська ОТГ розпочала процедуру приєднання ще шести сільських рад.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: