fbpx

Що таке будинок дуплекс і як на цьому заробити

Суспільство 15:51, 23.07, 2021

Що таке будинок дуплекс і як на цьому заробити - холланд парк

Люди із грошовими накопиченнями часто стикаються з проблемою вигідного інвестування з метою захистити свої заощадження від інфляції. Одним з найбільш вигідних варіантів на сьогодні є придбання житлової нерухомості, наприклад, дуплексу.

Дуплексом називають будинок, який призначається для двох сімей. З англійської слово «дуплекс» перекладається як «двосторонній» або «подвійний». Фактично такий будинок має вигляд двох котеджів зі спільною стіною і дахом.

Вирішивши купити будинок-дуплекс в Київській області, ви отримаєте у своє розпорядження зручне, практичне заміське житло і зможете зробити вигідну інвестицію в нерухомість.

Особливості дуплексів

У кожної з половин цього будинку є свій вхід і власна прибудинкова територія. Вперше такі здвоєні будівлі з’явилися в Англії в дев’ятнадцятому столітті. Ці будинки з прибудовами давали можливість дорослим дітям жити поруч з батьками-пенсірнерами, але при цьому мати свою відокремлену територію.

Зараз будинки-дуплекси зазвичай зводять в безпосередній близькості від великих міст.

Це популярна, доступна нерухомість, орієнтована на представників середнього класу.

Придбання житла в будинку-дуплексі обходиться значно дешевше, ніж покупка цілого котеджу, і при цьому надає ідентичні умови для проживання.

Будинки-дуплекси мають такі особливості:

  • Гармонійний фасад. Зазвичай дуплекси мають дзеркальне внутрішнє планування, але іноді використовуються індивідуальні архітектурні рішення. Зовні вони завжди виглядають, як звичайні котеджі і справляють враження єдиного цілого.
  • Великі віконні прорізи. Використання великих вікон, що виходять на схід, дозволяє наповнити кімнати природним світлом.
  • Два поверхи. Це найпоширеніший варіант будинків на дві сім’ї. Іноді можна зустріти одно- і триповерхові дуплекси, але їх значно менше.
  • Власні входи на кожну з половин.
  • Використання загальних інженерних систем та індивідуальних приладів обліку, що дозволяють кожній з сімей платити особисто за себе.
  • Наявність окремої земельної ділянки для кожної сім’ї.
  • Велика площа. Середня площа кожної з секцій будинку-дуплексу становить 150 метрів.

Основні переваги

Інвестуючи в дуплекс під Києвом, споживачі мають можливість за аналогічну ціну отримати в своє розпорядження житло набагато більшої площі, ніж при покупці міської квартири. Купівля житла в дуплексі обійдеться дешевше, ніж придбання цілого будинку.

Купуючи житло в будинку-дуплексі, покупець отримує комфортне місце для проживання з прибудинковою територією, розташоване в екологічно чистому місці, в безпосередній близькості від Києва. Обслуговування дуплексу також обходиться дешевше, ніж цілого будинку.

Якщо ви вирішите викупити обидві частини дуплексу, ви зможете в одній жити самі, а другу здавати в оренду. У цьому випадку ви забезпечите свою сім’ю додатковим доходом і отримаєте можливість постійно контролювати орендарів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: