fbpx

Що таке ERP система. Чи потрібна для неї послуга ІТС

Суспільство 12:30, 23.03, 2020

Що таке ERP система. Чи потрібна для неї послуга ІТС 1

У міру зростання бізнесу багато компаній в Україні приходять до думки, що для ефективного функціонування їм необхідна ERP система. Найчастіше представники малого бізнесу можуть обійтися без використання багатофункціональних програм і в кращому випадку використовують загальну конфігурацію популярної програми спільно з підпискою на ІТС. Однак підприємства середнього і великого розміру потребують повномасштабної організації робочих процесів і їх максимальної автоматизації. І в такому випадку без програм ERP класу не обійтися.

Щоб вибрати собі відповідну ERP систему необхідно відповісти на ряд запитань і проаналізувати свої вимоги до програми. Але для початку ознайомимося з такими поняттями, як ERP і ІТС.

Що таке ERP? https://a4.com.ua/ru/bas-erp/

Насамперед варто розуміти, що це загальне, так би мовити, маркетингове визначення ряду програмних рішень. По суті, ERP (Enterprise Resource Planning) – це дослівно планування ресурсів на підприємстві. Однак це поняття звучить досить розмито і за фактом включає в себе цілий ряд можливостей. Якщо говорити простою мовою, то Enterprise Resource Planning або ERP – це програмне забезпечення, створене для автоматизації різних блоків бізнесу, дозволяє обробляти і зберігати в єдиній інформаційній системі велику кількість операцій і важливих даних. Для коректності роботи платформи найчастіше додатково укладається договір на підписку ІТС.

Що таке ІТС?

ІТС докладніше – дослівно інформаційно-технологічне супроводження всіх користувачів програмного забезпечення, які уклали контракт на певний термін з компанією-підрядником. Підприємства, які ведуть свою діяльність за допомогою ERP, практично в 90 випадках зі 100 є користувачами порталу ІТС і отримують такі переваги:

  • послуга особистий консультант (доступна не у всіх пакетах, однак, якщо у вас в штаті немає програміста, ми радимо нею не нехтувати);

  • доступ до порталу ІТС, де міститься велика кількість корисних даних – від методичок з відповідями на всі популярні питання до підписок на найпопулярніші економічні видання світу;

  • доступ до всіх оновлень конфігурацій ERP систем. Це, мабуть, найбільш важливий пункт, тому що для коректної роботи програми в неї повинні бути завантажені всі оновлення, які містять в собі не тільки новий інструментал, наприклад, але і всю оновлену законодавчу базу.

Ми коротко ознайомили вас з такими поняттями як ERP і ІТС. Тема досить обширна і для кожного представника бізнесу унікальна. Якщо ви бажаєте запровадити на своє підприємство новий ефективний продукт, зверніться до групи компаній А4 і отримаєте індивідуальну консультацію.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: