fbpx

Що таке онлайн-кредити і чому вони популярні в Україні

Суспільство 13:59, 15.02, 2021

Кожна людина хоча б раз у житті відчувала гостру потребу в грошах. Позичити ні в кого, а коштів не вистачає? Що робити в ситуації, що склалася? В такому випадку вирішити проблему може позика. Швидко отримати онлайн-кредит зможе практично кожен. Фінансові компанії міцно зайняли свою нішу в споживчому мікрокредитуванні, майже повністю витіснили з неї банки.

Що корисно знати про онлайн-кредитування

Детальніше розглянемо, що таке мікрокредит. Це позика на невелику суму. Він, як правило, видається на короткий термін і з мінімальними вимогами до позичальника. Онлайн-версія кредиту робить отримання потрібних коштів ще більш зручним і швидким для людини, яка вирішила скористатися цією послугою. Для простого робочого українця жити від зарплати до зарплати – звичайна справа. Дуже часто виникають ситуації, коли грошей не вистачає, тоді доводиться їх позичати. Якщо перепозичити немає в кого, виручить онлайн-кредит.

Зараз кредитування фізичних осіб на піку популярності. Раніше ще в двотисячних роках отримати позику було непросто. Потрібно було зібрати масу документів, що підтверджують твою платоспроможність. Зараз позичити гроші можна навіть не виходячи з дому.

Онлайн кредит можно взять не выходя из дома

Основні переваги мікрокредитування

  • Онлайн-фактор. Весь процес проходить в онлайн-режимі. Гроші можна отримати, перебуваючи в будь-якій точці країни. Все швидко, доступно і легко.
  • Гнучкість. Споживачами мікрокредиту є не тільки громадяни, які працюють, а також студенти (повнолітні), пенсіонери. Клієнтська база значно ширше банківської, що робить такий кредит клієнтоорієнтованим.
  • Мінімальні вимоги. Потрібен мінімальний пакет документів (паспорт, ідентифікаційний код), наявність банківської карти. Немає необхідності надавати позичальникові поручителів, довідки про доходи.
  • Швидкі терміни отримання. Мікрокредит можна отримати буквально протягом п’ятнадцяти хвилин.
  • Немає контролю. МФО не перевіряє, на які цілі були витрачені кредитні гроші. Позичальник розпоряджається ними на власний розсуд.
  • Захищеність. Всі персональні дані одержувача кредиту надійно захищені.
  • Без кредитної історії. В цьому виді кредитування фінансовим організаціям не важлива ваша кредитна історія. У складній життєвій ситуації це дозволить без проблем взяти кредит навіть тим клієнтам, які раніше мали не дуже хорошу репутацію в банках.

Вчасно взятий кредит і своєчасне його погашення врятують не тільки вашу репутацію, але і дадуть можливість вирішити проблеми.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: