fbpx

Що таке вентилятор та для чого потрібна ця запчастина в опалювальному обладнанні

Суспільство 15:00, 18.02, 2020

Зараз практично в кожній квартирі встановлений газовий котел чи колонка. Індивідуальне опалення є більш вигідним з економічної точки зору. Окрім цього, користувач може самостійно регулювати температуру в приміщенні та гарячого водопостачання. Але при встановленні опалювального обладнання варто пам’ятати, що для підтримання якісної та надійної роботи приладу необхідно регулярно проводити його профілактичний ремонт та своєчасно замінювати зношені запчастини. Одними з таких запчастин є вентилятори для газових котлів.

Сучасні вентилятори для опалювальної техніки поділяють на витяжні (димососи) та нагнітальні (турбіни для котлів). Прилади для відводу продуктів горіння виготовляють з оцинкованої сталі та алюмінію. Потужність сучасних моделей вентиляторів може сягати 80 Вт, а продуктивність – до 10 м³ на годину.

Турбіни для опалювальної техніки

Турбіна – одна з найпопулярніших моделей вентиляторів для котлів, яка має наступний принцип функціонування:

  1. До камери горіння активно накачується повітря з зовнішнього середовища;
  2. В камері підвищується тиск, за рахунок якого відпрацьовані гази виділяються назовні.

Функціонування турбін контролює пресостат. Цей прилад працює автоматично, вимірює тиск диму та передає команду на розпал пальника. У разі збільшення тиску відпрацьовані гази активно видаляються назовні, попереджуючи вибухи та інші аварійні ситуації.

Димососи для газових котлів

Вентилятор для котла Junkers Euroline

Димосос для домашнього котла працює наступним чином:

  1. Продукти горіння активно видаляються назовні через одну з порожнин коаксіального димоходу;
  2. В камері горіння утворюється розрідження;
  3. Через другу порожнину коаксіального димоходу чисте повітря пасивно надходить до камери горіння.

Димососи для котла від piramida24 також регулюються автоматичним пресостатом. На відміну від турбіни, така модель вентиляторів забезпечує більш ефективне та безпечне функціонування опалювального обладнання.

Де придбати якісний вентилятор для котла?

Купити димосос та інші запчастини для опалювальної техніки ми рекомендуємо в інтернет-магазині Піраміда. Компанія є офіційним представником всесвітньо відомих фірм-виробників в Україні та пропонує лише якісну оригінальну продукцію. Звертаючись в магазин Піраміда, Ви зможете самостійно впевнитися у висококласному обслуговуванні та вигідних цінах. Якщо у Вас виникли запитання чи проблеми з оформленням замовлення, звертайтесь до консультантів компанії за телефоном 098 553-92-92.

 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: