fbpx

Щоб дитина отримала пільгове харчування в школі, учасник АТО дійшов до мера Франківська

Суспільство 13:02, 05.11, 2019

Сьогодні на оперативній нараді у міського голови Франківська розбирали випадок з учасником АТО – ветерана футболили міські чиновники.

Про марні походи учасника АТО кабінетами міських служб розповів мер Руслан Марцінків. Міського голову така ситуація обурила. 

Мер розказав, що до нього на прийом прийшов ветеран з проблемою харчування дитини. Чоловік поскаржився і на те, що його всі чиновники “посилають до Марцінківа”.

Проблема полягала в тому, що в школі відмовлялися харчувати його дитину за пільгами. В родині ветерана, який нещодавно одружився, це була дитина дружини від першого шлюбу. 

Батьки зверталися до дирекції навчального закладу, в соцслужбу, в Департамент освіти. І зрештою учасник АТО прийшов на прийом до мера. 

Марцінків дав наганяй своїм підлеглим.

“Що це за “футбол” по кабінетах?” – допитувався мер.

Зійшлися на тому, що надалі подібні проблеми будуть позитивно вирішуватися на рівні Департаменту освіти і науки. 

Руслан Марцінків дав доручення директору Департаменту освіти Ігорю Мельничуку передбачити вирішення таких і подібних ситуацій – якщо потрібно, закріпити це документально. Він додав, що рішення мали би прийматися дирекцією шкіл, зважаючи на кожен окремий випадок.

“Це можна було давно вирішити в школі”, – сказав мер.

Головний освітянин міста пообіцяв з’ясувати обставини і подбати, щоби франківці з подібним “футболом” до мера не потрапляли.

Загалом у Франківську є 8506 дітей пільгових категорій, з них понад 6,7 тис. – в школах. На гаряче харчування в ЗОШ і ДНЗ на 2019-2020 навчальний рік передбачили 17 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: