fbpx

"Щоразу приходить все більше людей": у Франківську безкоштовно нагодували 80 нужденних

Суспільство 12:51, 04.04, 2020

В Івано-Франківську осередок міжнародної Спільноти святого Егідія роздає харчі людям у скруті. Учора їжу отримали 80 франківців.

“Дотримуючись норм карантину, цього разу нагодували близько 80 людей. З кожним разом бідних приходить все більше. Кажуть, роботи нема, а запаси закінчуються. «Залишайся вдома» не завжди діє, бо хтось і не має того дому, а хтось не має що вдома перекусити, як сьогодні казав один чоловік, хоча би раз в день. Але в нас сьогодні були по 2, а то і по 3 порції їжі плюс бутерброди, солодощі від небайдужих франківчан”, – розповів учасник спільноти журналіст Іван Харук.

У Франківську нагодували 80 нужденних

Осередок міжнародної Асоціації “Спільнота святого Егідія” вже багато років діє в Івано-Франківську. Загалом Спільнота працює у 79 країнах світу, її центр – у Римі. В Україні, окрім Івано-Франківська, є осередки у Києві та Львові. Головна мета Спільноти – допомога нужденним.

Як розповів КУРСу Іван Харук, до карантину в Івано-Франківську волонтери Спільноти святого Егідія роздавали їжу двічі на тиждень – у середу і п’ятницю. З часу введення карантину зробили додаткову роздачу їжі в четвер. А також запустили у мережі флешмоб #Допоможу_чим можу – аби усі охочі допомогти франківці долучалися з дому: готували харчі на кухнях і передавали волонтерам.

Спільнота святого Егідія в Івано-Франківську

За словами Харука, до їхньої ініціативи долучається багато містян – готують їжу, помагають коштами. До вчорашньої акції долучилися парафіяни церкви Всіх святих Українського народу з вулиці Українських Декабристів. З кожним разом і бідних, які приходять за їжею, стає все більше.

Наступна роздача їжі – в найближчу середу. Волонтери просять долучатися усіх, хто має можливість.

Контакти: +380 (93) 642 23 53 Уляна Римарук, 0979336764 Іван Харук. Грошима можна помогти на картку – 4149 4991 2082 0376 Зелез Галина Василівна.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: