fbpx

Шість громад Прикарпаття створять спільний туристичний бренд

Суспільство 19:50, 16.11, 2020

У шести прикарпатських громадах – Брошнів-Осадській, Вигодській, Витвицькій, Дубівській, Долинській та Спаській – до кінця року розроблять субрегіональну концепцію просторового розвитку східної Бойківщини.

Документ про доступність послуг, співробітництво між ОТГ. Ініціативу втілюють завдяки перемозі у проєкті «SPACES», який розробила платформа CANactions School.

На цьому наголосила експертка з питань просторового розвитку та управління ресурсами Тетяна Данилів, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За її словами, у громадах провели три практичних заняття, за результатами яких здійснено напрацювання за шістьма напрямками: економіка, екологія, комунікації, доступність, архітектура та створення спільного бренду “Смак східної Бойківщини”.

Ідеї та розробки представили жителям ОТГ на громадських консультаціях.

Тетяна Данилів зазначила: “Незважаючи, що громади різні, вони мають високий потенціал із залучення туристів та розвитку спільних економічних спеціалізацій”.

Після проведення широких обговорень у громадах розроблять Концепцію узгоджених дій.

“Такий документ посилить локальну ідентичність наших громад та стане передумовою до подальшого міжмуніципального співробітництва між ними та реалізації спільних проєктів”, – наголосила експертка.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: