fbpx

Шість паралелей: у Калуському ліцеї дистанційно навчаються школярі з-за кордону

Суспільство 16:47, 11.10, 2023

У Калуському ліцеї №10 у шести класах розпочалося дистанційне навчання для дітей, які перебувають за кордоном. Ліцей – серед двох освітніх закладів на Прикарпатті, у якому викладають українознавчий компонент для дітей дистанційно.

Діти мають змогу навчатися одночасно очно за кордоном та дистанційно в рідній країні. Навчання стартувало 2 жовтня у 3, 4, 6, 7, 9, 11 дистанційних класах, інформує Калуська міська рада.

Здобувачі освіти в 1-4 класах вивчають українську мову та літературне читання, «Я у світі»;

5-9 – українську мову та літературу, історію України, 8-9 – географію, 9 – основи правознавства; 10-11 – українську мову та літературу, історію України, “Захист України”; 10 – громадянську освіту; 11 – географію.

Розклад уроків складено з урахуванням зайнятості учнів протягом дня у закладах освіти країни перебування. Серед учнів – не тільки мешканці Калуської громади, а й інших.

Як заначила директор ліцею Тетяна Федорів, країни, де розпочали вивчати українознавчий компонент, – майже вся Європа.

Важливим складником освітнього процесу є консультації, індивідуальні та групові заняття, які проводяться у зручний для учнів час. Їх організація і проведення спрямовується на виявлення і зменшення освітніх розривів, зумовлених різницею українських і закордонних навчальних програм. Використовується синхронне і асинхронне навчання.

Набір охочих до вивчення українознавчого компоненту триває. Клас відкривають при наповнюваності 15 учнів.

Для навчання у дистанційних класах Калуського ліцею №10 необхідно надсилати запити на електронну адресу закладу kalushschool10@ukr.net.

КУРС писав, що батьки учнів на онлайн можуть перевести дітей в ліцей №7 Франківська.

Ліцей № 7 — єдиний в Івано-Франківську навчальний заклад, де з 1 вересня діти зможуть здобувати освіту дистанційно. У ньому навчатимуться онлайн учні з інших шкіл міста та громади.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: