fbpx

Школа IT STEP у Франківську безкоштовно навчатиме дітей, чиї батьки боронять країну

Суспільство 11:59, 04.10, 2022

Академія IT STEP виділяє грант 15 000 000 грн на навчання дітей учасників бойових дій у приватній загальноосвітній школі IT STEP SCHOOL на 2022/2023 навчальний рік. Філія академії – школа IT STEP – працює у Франківську. Відбір слухачів – на конкурсній основі.

Мета проєкту допомогти отримати якісну освіту дітям, батьки яких зараз боронять нашу державу на війні. А також підтримати економіку України для успішного майбутнього нашої держави і наближення перемоги, інформують на сторінці академії у фейсбуці.

Пройти безкоштовне навчання і отримати якісну освіту за виділені кошти зможуть близько 130 дітей у 11 містах України, де представлені філії ліцензованої загальноосвітньої школи IT STEP SCHOOL: Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Кременчук. Навчання буде проходити офлайн, у школах, які обладнані сховищами.  

Через велику кількість охочих і з метою неупередженого відбору оголосили відкритий конкурс. Тому потенційним учасникам слід заповнити заявку тут.

Етапи відбору: 

1. Заповненя стартової форми до 17 жовтня

2. Проходження онлайн-співбесіди до 26 жовтня

3. Оголошення списку учнів, які почнуть навчання у школі з 7.11.2022

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: