fbpx

Школам дозволили проводити випускні вечори, але з обмеженнями

Суспільство 15:45, 19.05, 2021
НА ФОТО: Випускники - Українська гімназія №1

У Міністерстві освіти і науки заявили, що цього року випускні вечори в школах не заборонені, але вони потрапляють під обмеження карантинних зон. Школи мають приймати рішення про випускні з урахуванням епідемситуації в регіоні.

Начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко наголосив, що школам дозволено самостійно визначати формат проведення подібних заходів.

За його словами, рішення повинні прийматися з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні і обмежень, які накладає комісія з ТЕБ та НС.

Зараз епідеміологічна ситуація поліпшується, але є певні обмеження, які властиві тій чи іншій зоні, пише 24 Канал. З урахуванням цих обмежень випускні можуть проводитися, пояснив Кононенко.

Які обмеження можуть бути на випускних

Випускних вечорів, як до пандемії, в цьому році не буде. Адже наразі майже у всіх областях діють обмеження жовтої зони (лише Донецька – помаранчева), і їх доведеться дотримуватися.

Так, обмеження жовтої обмежують випускні, але не забороняють. Тому в школах можна проводити святкові заходи, якщо:

  • на кожну людину буде 4 квадратних метри площі,
  • або наповненість залів буде не більше як 50%,
  • в приміщеннях всі повинні бути в масках.

Що стосується кафе і ресторанів, то, якщо їх робота дозволена, в залах можуть знаходиться до 20 осіб, і тільки до 24:00. Поки це всі обмеження, які впливають на проведення випускних.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: