fbpx

Шини Barum - той випадок, коли бюджетна гума відповідає високим стандартам якості

Суспільство 11:23, 02.10, 2019

Компанія «Барум» широко відома на ринку СНД як виробник бюджетної автогуми. Однак привертає продукція не тільки ціною, але і високою якістю.

За надійністю автопокришки чеського виробника не поступаються товарам від відомих брендів. Величезна перевага гуми – пристосованість до клімату Центральної та Східної Європи. Цим і пояснюється факт, чому серед десятків варіантів вітчизняні водії з року в рік обирають саме зимові шини «Барум». За посиланням https://lester.ua/shiny/c1/filter/season=winter-brand=barum їх можна замовити з доставкою по Україні вже зараз.

Німецька якість чеських покришок

Компанія «Барум» з’явилася в середині минулого століття, коли в 1945 році три великих чеських виробника гумотехнічних виробів об’єдналися під загальним брендом. Злиття дозволило уникнути ризику банкрутства для кожної з фірм, полегшило вихід на міжнародний ринок.

Однак у жорсткому конкурентному середовищі пробитися було непросто. Щоб залишитися на плаву, в 60-х роках Barum стає частиною німецького концерну «Континенталь» – одного з грандів світового шинного ринку. Злиття пішло чеському підприємству на користь. З цього моменту продукція під брендом Barum починає вироблятися на заводах Continental по всьому світу, що сприяє розширенню цільової аудиторії і збільшенню потоку клієнтів.

Плюсом в злитті стало і те, що концерн постійно надає фінансову підтримку для розвитку дочірнього підприємства і технологій. «Континенталь» відомий своєю пристрастю до інновацій у виробництві, що і зробило покришки бренду одними з найкращих на ринку. Після злиття з Barum концерн приділив особливу увагу оновленню технологій дочірньої компанії, вивівши її продукцію на гідний за якістю рівень. Continental вирішив не змінювати основну концепцію чеської фірми щодо бюджетної вартості продукції.Таким чином, кожен автолюбитель, купуючи гуму Barum, набуває, по суті, аналог високоякісних німецьких покришок, але за нижчою ціною.

Особливості зимових шин

Головними властивостями покришок для холодної пори року можна назвати:

  • м’якість і еластичність структури матеріалу;
  • складний малюнок з безліччю ламелей;
  • наявність водовідвідних канавок.

Кожен з параметрів виконує певну функцію. М’якість гуми перешкоджає затвердінню матеріалу при низьких температурах, внаслідок чого він меншою мірою схильний до ризику появи тріщин, швидкого зносу. Складність протекторного малюнка і велика кількість ламелей – це необхідні умови для надійного зчеплення зі слизькою і засніженою поверхнею. А наявність канавок, розташованих під кутом, сприяє швидкому відведенню вологи і сніжної каші із зони контакту. Шини зберігають стійкість навіть на проблемних ділянках доріг.

Крім того, для підвищення стійкості до зривів в занос плечові зони зазвичай оснащуються безліччю борозен. Вони роблять цю область автошин жорсткішою, знижують сприйнятливість до зносу і механічних пошкоджень. Всі ці властивості лягли в основу розробок зимових моделей покришок від Barum. Моделі бренду Snovanis і Polaris вважаються одними з найкращих серед автогуми бюджетного і середнього сегмента. За стійкістю до зносу на дорогах низької якості покришки чеської компанії не поступаються преміальній продукції від відомих виробників.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: