fbpx

Сільськогосподарська техніка – важлива складова успішного аграрного підприємства

Суспільство 15:09, 08.07, 2021

Кожен етап сільськогосподарських ґрунтових робіт потребує використання потужної важкої спецтехніки. Світові машинобудівні бренди випускають вузькоспеціалізовані агрегати для виконання лише одного процесу на ґрунті та універсальні машини, які щодня застосовуються для великого обсягу трудомістких операцій на ділянках різного призначення. Від технічного рівня механізмів, якими користуються аграрії, залежить рентабельність як малих фермерських господарств, так і великих багатопрофільних сільгосппідприємств.

Спецтехніка для кожного з етапів ґрунтових робіт

Компанії, якими імпортуються сільгосптехніка, спеціальне устаткування та витратні матеріали, обов’язково враховують основні напрямки діяльності агрохолдингів України. При формуванні асортименту машин і механізмів постачальники звертають увагу на фермерські культури, які зростають у різних регіонах країни, і польові роботи, що повинні проводитися для отримання хорошого вражаю:

  • оброблення земельних ділянок – усі типи ґрунтових робіт (боронування, орання, розпушування) проводять за допомогою агрегатованого з тракторами навісного обладнання: борони, оборотних плугів, розпушувачів;
  • посівні роботи – для засіву зернових або овочевих культур використовуються спеціально сконструйовані сівалки точного висіву. Секції механізмів регулюються під різний посадковий матеріал (злакові, кукурудза, соняшник, овочі, соя). Система вакуумного дозування забезпечує необхідну глибину закладання зерен та одночасне підгодовування посівів добривами;
  • догляд за сходами – для захисту молодих рослин від шкідників і бур’янів та їх швидкого зростання застосовують культиватори для трактора, польові й садові обприскувачі (самохідні та причіпного типу) й навісні розкидачі мінеральних добрив;
  • збір врожаю – максимально автоматизувати трудомісткі операції дають змогу косарки, картоплезбиральне устаткування й інше механічне обладнання.

У фермерському господарстві будь-якого профілю необхідна спецтехніка загального призначення. Для завантаження та переміщення зібраного врожаю, кормів для тварин, сипких або фасованих добрив використовують фронтальні та телескопічні навантажувачі. Оснащення функціональних екскаваторів різними типами навісного обладнання дозволяє застосовувати універсальні машини для розчищення посівних ділянок, корчування пнів, підготовки ґрунту до зими.

Переваги обладнання від відомих брендів

Задля інтенсивного використання в умовах підвищеної вологості, пилової хмари, високих і низьких температур варто віддати перевагу сільгосптехніці від відомих світових брендів (JCB, Jacto, Monosem, Rauch). Устаткування представлене лідерами машинобудівної галузі, вирізняється важливими експлуатаційними перевагами:

  • висока потужність та продуктивність;
  • зносостійкий корпус для роботи в екстремальних умовах;
  • надійна конструкція та якісне комплектування;
  • тривалий термін служби.

Окрім нових машин, що можна придбати, скориставшись кредитними або лізинговими програмами, імпортери сільгосптехніки пропонують також менш дороге обладнання з «напрацюванням». Пряма співпраця з виробником дає можливість постачальнику встановлювати конкурентні ціни на будь-які механізми та гарантувати покупцеві їх якість.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: