fbpx

"Слугам" роздали тези про те, як коментувати проміжні вибори на Прикарпатті

Політика 14:20, 01.04, 2021

Депутати від «Слуги народу» отримали тези про те, як коментувати довибори у Верховну Раду в Івано-Франківській області.

Про це повідомяє Бабель, який має у розпорядженні документ.

Зокрема, депутатів запевнили, що штаб СН завершив паралельний підрахунок голосів ще 30 березня і перемогу, згідно з даними зі 117 дільниць, одержав Василь Вірастюк. Водночас зазначається, що, за офіційними даними ЦВК і за результатами обробки 67,52% дільничних протоколів, Вірастюк набирає 31,3% голосів.

Також депутатам радять говорити, що загалом вибори на 87-му окрузі «знаменувалися порушеннями порядку оформлення виборчої документації та порушеннями, пов’язаними з пошкодженням виборчої документації при транспортуванні, що може свідчити про фальсифікації поза дільницями».

«Певна істеричність, з якою почали розганяти у ЗМІ повідомлення про нібито перемогу Олександра Шевченка, свідчить про те, що сам Шевченко знає, що він недобрав голосів. Потрібно просто чесно порахувати, як проголосували люди. Наша партія бере участь у виборах чисто — без жодного адмінресурсу. Це й зумовлює гостроту реальної боротьби», — закликають говорити укладачі тез.

Окремо «слугам» нагадали, що партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» зняла свого кандидата Марусю Звіробій з виборів на Прикарпатті Маруся Звіробій знімає свою кандидатуру на довиборах у Раду на користь «свободівця» Кошулинського.

«Для партії Порошенка зараз задача номер 1 — показати, ніби у них був кандидат. Вони кажуть, що від об’єднання патріотичних сил. Але насправді партія Порошенка побоялась цих виборів на Франківщині. Вони не захотіли фіксувати поразку в регіоні, який вважають одним із базових для себе», — вказують автори документа.

Водночас депутатам від «Слуги народу» радять говорити, що їхня партія показала на виборах хороший результат.

«Ми вважаємо, що наш кандидат виграв ці вибори. Але, зважаючи на маніпуляції та порушення, зокрема зафіксований підкуп виборців, наш результат потрібно захищати. Подивимось, що покаже підрахунок за протоколами», — наголошується в тезах.

Окремо «слугам» порадили, як коментувати низьку явку на виборах.

«Довибори завжди привертають менше уваги, ніж загальне національне голосування. Але в таких умовах, як переживаємо зараз, взагалі некоректно порівнювати явку на довиборах з будь-яким голосуванням у звичайний час. Загроза ковіду змушує обирати, куди піти, і спонукає багатьох відмовитись від голосування», — зауважили автори документа.

Як повідомляв КУРС, про перемогу на виборах у 87 окрузі заявили одразу два кандидати Олександр Шевченко від партії “За майбутнє” та Василь Вірастюк від “Слуги народу”.

Станом на 14 годину 1 квітня ОВК опрацювала 79,48% протоколів. Василь Вірастюк набирає 12 411 голосів, Олександр Шевченко – 11 832 голоси.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: