fbpx

Служба судової охорони запрошує прикарпатців на роботу

Суспільство 17:59, 31.05, 2022

Територіальним управлінням Служби судової охорони у Івано-Франківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад молодшого складу (контролер ІІ категорії) з дислокацією у Тлумачі, Снятині та Калуші.

На службу запрошують чоловіків та жінок віком від 18 років, бажано із досвідом роботи в силових структурах, службі в армії, участі в АТО/ООС.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням>>>.

Документи кандидатів для участі у конкурсі приймають з 25 травня до 10 червня 2022 року (щоденно без вихідних з 08.00 год. по 17.00 год, перерва на обід з 13.00 год. по 13.45 год.), за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14а. Практичний етап конкурсу відбудеться 15 червня 2022 року. За додатковою інформацією просимо звертатись за телефоном (097) 48 69 774 або на адресу електронної пошти vrp.if@sso.gov.ua .

Довідково:

Служба судової охорони – це державний орган у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримки громадського порядку в судах. Основні функції Служби покладаються на припинення проявів неповаги до суду, а також охорони приміщень суду, установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів і їх членів сімей, працівників суду, створення безпечних умов для проведення засідання серед учасників судового процесу. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя і підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: