fbpx

Смушак порадив франківцям вчитися толерантності в автобусах

Суспільство 18:41, 15.12, 2020

На сьогоднішньому онлайн-включенні заступник міського голови Франківська, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики ОТГ Михайло Смушак висловив свою позицію стосовно конфліктів у громадському транспорті, які спричинені браком місць.

Через карантинні обмеження водії комунального транспорту беруть пасажирів тільки на місця для сидіння. Нещодавно це спровокувало черговий конфлікт. Люди з Підпечер вигнали дівчину з автобуса, оскільки був дефіцит місць, щоб доїхати до кінцевої у село.

“Немає вже села і міста, – прокоментував ситуацію Михайло Смушак. – Є івано-франківська громада. Ми повинні вчитися жити разом. Повинні вчитися якоїсь такої, знаєте, толерантності, цивілізованості. Немає гірших людей і кращих людей. Як немає сільських і міських маршрутів. Це все є маршрути Івано-Франківська”.

Смушак зазначив, що такі випадки є неприпустимі. І що водії мали би звертати на це увагу. “Не має права ніхто нікому вказувати, чи маю я їхати в громадському транспорті”, – додав заступник мера.

Принагідно Смушак звернувся до всіх мешканців Франківська, всіх мешканців сіл Івано-Франківської громади.

“Ми всі повинні тепер спільно жити, – сказав він. – Ставитися толерантно одне до одного. І відповідно ніхто вам забороняти не вправі і ви нікому. З часом все це мине, ми все це усвідомимо. Але, очевидно, перехідний період мусимо пройти”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: