fbpx

Сьогодні над Україною зійде Супермісяць

Суспільство 19:16, 09.03, 2020

Над Україною 9 березня зійде Супермісяць. Це астрономічне явище, коли Місяць і Земля найбільше зближуються, і через це земний супутник візуально стає на кілька відсотків більшим, ніж зазвичай.

Повня настане 9 березня о 19:49, повідомляє ТСН.

Супермісяць буде добре помітним на всій території України. При цьому схід повного Місяця почнеться о 17:45, а захід — вранці 7:28 (10 березня).

Кожен повний місяць має певну назву: холодний, вовчий, рожевий… Це пов’язано з різноманітними сільськогосподарськими календарями різних народів, приміром, американців й індіанців, які таким чином фіксували зміни природи.

Повня у березні, яка буде підсилена Супермісяцем, має назви Заячий місяць, Місяць весняного рівнодення, Місяць переривання сну, Місяць пробудження, Місяць перелому, Місяць початку весни.

Всі ці назви свідчать про одне і те саме – про початок весни та пробудження сил природи. Це період, коли все росте і розвивається, а тому Місяць може допомогти в реалізації ділових чи творчих планів. Від Супермісяця у березні й до наступної повні у квітні людям слід бути сконцентрованими на розкритті та використанні свого прихованого потенціалу.

Наступні повні можна побачити 8 квітня, 7 травня, 5 червня, 5 липня, 3 серпня, 2 вересня, 2 жовтня, 31 жовтня, 30 листопада та 30 грудня. Три з них — у червні, липні та листопаді — будуть збігатися із затемненням Місяця.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: