fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі

Суспільство 10:00, 01.02, 2020

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 12 кВт на полікристалічних сонячних батареях DAH Solar), що працює за «зеленим» тарифом в селі Посіч Тисменицького району Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі 1

Встановлена сонячна електростанція потужністю 12 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.
Сонячна електростанція потужністю 12 кВт дасть змогу виробити 12 002,44 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі 3
Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі 5

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні панелі DAH Solar HCP72X9-345W – 36 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei SUN2000-12KTL-MO.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 12 кВт змонтовано в Посічі 7

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: