fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині

Суспільство 10:00, 28.09, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 20 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в Ланчині Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Ланчин, сонячна електростанція

Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція

Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 20 371,00 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні батареї Canadian Solar CS6K – 310MS – 68 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 – 20KTL.

сонячна електростанція

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Ланчині 1

На правах реклами

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: