fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Вербівцях

Суспільство 10:00, 14.10, 2019

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях DAH Solar), що працює за «зеленим» тарифом, у Вербівцях Городенківського району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція

Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 32 451,00 кВт*год. електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелі DAH Solar Perc DHM72—365W – 92 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Huawei Sun 2000 33KTL-A.

сонячна електростанція

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: