fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 30 кВт встановлено у Воскресінцях

Суспільство 09:47, 20.09, 2020

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® встановила мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 30 кВт на монокристалічних сонячних батареях SunPower), що працює за «зеленим» тарифом, у Воскресінцях Коломийського району Івано-Франківської області.

Сонячна електростанція від компанії Еко Енергія у Воскресінцях

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 35 292,20 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячна електростанція від компанії Еко Енергія

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні батареї SunPower SPR-P3-415-COM – 80 шт., автоматику захисту змінного і постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий інвертор Huawei Sun2000 33KTL-A.

Високоефективні сонячні батареї SunPower Performance SPR-P3-415-COM – це монокристалічна панель потужністю 415 Вт дуже високої продуктивності – до 20.1% і надійності, яка забезпечує безперебійну роботу сонячної електростанції протягом усього гарантійного терміну (25 років), належить до лінійки панелей серії SunPower Performance.

Сонячна електростанція від компанії Еко Енергія

Переваги станції на високоефективних сонячних модулях SunPower Performance серії:

1. Нижча фактична деградація – близько 0,2-0,3% в рік за підсумками тестів, що нижче в 3-4 рази за звичайні модулі, присутні на ринку.

2. Значно більша генерація – на 30-90% при затіненні/забрудненні/наявності снігу за рахунок принципово іншої схеми руху струму.

Сонячні батареї встановлено на систему кріплення, яка є рухомою, що надає можливість змінювати кут нахилу (50°, 42°, 34°, 26°) в залежності від пори року для збільшення генерації електростанції.

Ця система кріплення сонячних батарей дозволить максимально ефективно, як порівняти зі статичними, використовувати енергію сонця для вироблення електроенергії. Змінюючи кут системи, одновісний трекер забезпечує збільшення генерації електроенергії в порівнянні зі статичною системою до 10% в середньому за рік.

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує оформлення «зеленого» тарифу, сонячні електростанції для дому та власного споживання. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідною ціною в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

РЕКЛАМА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: